L. di Montezemolo: tikrasis pajėgumas paaiškės Malaizijoje (15)

L. di Montezemolo: tikrasis pajėgumas paaiškės Malaizijoje
logo 2009 Kovo 31 d. 20:58, Ferrari
„Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo pareiškė, jog iš Australijos GP rezultatų spręsti apie „Formulės-1“ komandų pajėgumą dar per anksti. Italo nuomone, lenktynės Malaizijoje turėtų parodyti tikrąjį rikiuotės lygį.
„Tikiuosi pamatyti tikrąjį komandų pajėgumą ne tokiame keistame žiede, kaip Melburnas, o tokiame, kaip trasa Malaizijoje“, - duodamas interviu laikraščiui „Gazzetta dello Sport“, sakė L. di Montezemolo.
„Manau, kad pirmosiose lenktynės praėjo gerokai blogiau, nei mes ir aš tikėjomės. Nėra jokių abejonių, kad mes mokame už 2008-ųjų čempionatą, kuris baiėgsi paskutinių lenktynių paskutinio rato paskutiniame posūkyje. Mes, kaip ir „McLaren“, turėjome tobulinti bolidą iki pabaigos, kai kiti jau kelis mėnesius dirbo prie visiškai naujo projekto. Nepamirškime, jog šių metų bolidas nėra evoliucinis. Taigi, tie, kas turėjo laiko, galėjo įgyti dar didesnį pranašumą“, - aiškino „Ferrari“ prezidentas.
L. di Montezemolo pripažino, jog Australijoje „Ferrari“ komanda darė per daug klaidų, ir išreiškė įsitikinimą, jog dėl to prieš varžybas Malaizijoje bus padarytos tinkamos išvados. Kompanijos prezidentas
„Manau, kad Australijoje padarėme per daug klaidų. Ir, visų svarbiausia, manau, jog tikruosius komandų pajėgumus pamatysime Malaizijoje. Esu įsitikinęs, tiesą sakant, esu visiškai tikras, kad bus padarytos išvados, nors bolidai ir liks tie patys“, - kalbėjo italas.
„Tikiuosi taisyklių aiškumo. Negerai pradėti sezoną su tiek daug svarbių klaustukų. Arba šie difuzoriai atitinka taisykles – tokiu atveju taip turi būti pasakyta ir greitai įrodyta, nors mes ir daug kitų komandų taip nemanome, ir mes prisitaikysime. Kitu atveju jie taisyklių neatitinka – tokiu atveju tai turi būti pasakyta kaip įmanoma greičiau, nes interpretuojantys reglamentą ir nesilaikantys taisyklių sukuria negerą pajėgumo skirtumą.“
„Tikiuosi, kad tai bus padaryta kaip įmanoma greičiau, ir žinau, kad visi žmonės „Ferrari“ artimiausiomis dienomis dėl to dirbs“, - pridūrė jis.

Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
a9
| 04/02 02:31 Atsakyti
MIRKA> O kas sakė, kad Monakas man nepatinka? Aš turėjau omenyje tai, kad Monakas technine prasme netinka šiuolaikinėms F-1 lenktynėms, tai nėra normali F-1 trasa. Net bolidų važiuoklę turi atskirai perdaryti Monako trasai, nes standartinė netinka, nekalbant jau apie aerodinamiką. Bet kadangi ji tokia vienintelė, galima susitaikyti su jos buvimu.
karalius1978
| 04/01 12:08 Atsakyti
Idomiai cia nes kazkaip visi anksciau sakydavo jog tikrasis pajegumas pasimato atvykus i Europa...
MIRKA
| 04/01 08:41 Atsakyti
a9> Kuo tau Monakas nepatinka? Beveik kiekvienas lenktynininkas, kalbedamas apie geriausias trasas, i jas ideda ir Monako GP. Iki siu metu Ferrari apie Australijos GP taip pat nebuvo tokios nuomones. Kiekvienas etapas kazkuo isskirtinis, su savais trukumais ir privalumais. Tai daro cempionata ivairesni, nes budamas greitas vienose, kitose gali ir i poduoma nepretenduoti. Vienintele trasa, apie kuria nieko gero negaliu pasakyt - Europos GP.
MIRKA
| 04/01 07:48 Atsakyti
Ka sis genijus pasakys tada apie praeita sezona ir uzsaldytus variklius? Gal nepamena, kad "interpretavo"? O ta dabartine dvipatyste, del kurios neva viskas stovi - taigi patys ir laukia iki paskutinio, atsakyma juk buvo gave jau dukart. Cia daugiau bandymas kazka nuveikt (uz uzdaru duru), kol bus pritaikyti tie difuzoriai. Tiesiog per diena difuzoriu nepasigaminsi, o kol ju neturi, tai bent kazka veikia.
a9
| 04/01 01:00 Atsakyti
Italų "džentelmenas" eilinį kartą savo neprotingom kalbom juokiną visą pasaulį - Melburnas matai jam nenormali trasa, o Malaizijos normali. Vienintelė tikrai nenormali trasa yra Monakas.
malcov
| 03/31 23:04 Atsakyti
nenusiris... nenusiris, o manau keista trasa Melburna vadino, todel, kad visada ten buna neeilines lenktynes, belekas gali laimet, kaip sakant loterija.
annizizi
| 03/31 22:49 Atsakyti
robke>> ten kur jiems ir priklauso :)
robke
| 03/31 22:37 Atsakyti
Isejus is Ferrari strategijos genijui Brawnui sioje komandoje pastoviai susiduriama su tom paciom problemom: startuojam su padangom, kurios greitai susidevi, vietoje paprasto "lolipopo" isivedam elektronini, kuris neveikia, sugebam i boksus lenktyninkus pasikviesti vienu metu, kai vaziuojam nepirmi, tai net nesusigaudom su kuriuo lenktynininku is kitos komandos lenktyniaujam... Kur ritasi Ferrari????
HAKKINENAS
| 03/31 22:22 Atsakyti
man kazkaip idomei skamba ju pasisakymas, o siemet manau malaisijos GPjiems nelabai palankus, nes mateme kaip jiems sunku dirbti su padangu devejimuosi
1969 01 03
| 03/31 21:49 Atsakyti
xlinelisx>pritariu. Monza, Spa, Nurburgringas ir k.t
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas