L. Hamiltonas: apie naują sutartį su Toto dar nesikalbėjau

L. Hamiltonas: apie naują sutartį su Toto dar nesikalbėjau
logo Vasario 01 d. 14:06, Daimler AG

Daugkartinio F-1 čempiono Lewiso Hamiltono teigimu, užsienio žiniasklaidoje pasirodę pranešimai apie derybas dėl naujos sutarties su „Mercedes“ yra melagingi. Anot brito, jis su ekipos vadovu Toto Wolffu apie naują kontraktą dar net nesikalbėjo.

Ne taip seniai Italijos žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimai, jog britas iš „Mercedes“ reikalauja 60 mln. JAV dolerių atlyginimo.

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko teigė, kad tokį atlyginimą L. Hamiltonui galėtų sumokėti tik „Ferrari“. Su pastarąją ekipa britas buvo siejamas dar pernai, kuomet sportininkas buvo pastebėtas su „Ferrari“ valdybos pirmininku Johnu Elkannu.

„Apie naują sutartį su Toto dar net nesikalbėjau. Šiuo metu nevyksta jokios derybos. Žiniasklaida pateikia išgalvotas istorijas“, - viename iš savo įrašų socialiniuose tinkluose rašė L. Hamiltonas

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas anksčiau yra teigęs, kad „Mercedes“ norėtų išlaikyti britą savo gretose. Tiesa, kol kas nėra aišku nei paties austro, nei komandos likimas „Formulėje-1“. Tiesa, šią savaitę „Daimler AG“ valdybos pirmininkas Ole Kaellenius pareiškė, kad koncernas kol kas nesvarsto „Mercedes“ pasitraukimo iš didžiojo sporto.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas