L. Hamiltonas apie siūlymą įšventinti jį į riterius: tai nebūtina (6)

L. Hamiltonas apie siūlymą įšventinti jį į riterius: tai nebūtina
logo Lapkričio 19 d. 18:00, Daimler AG

Po praėjusį savaitgalį laimėto 7-ojo čempiono titulo pasigirdo nuomonių ir siūlymų, kad L. Hamiltoną reikėtų įšventinti į riterius. Pats lenktynininkas reaguodamas į tokias kalbas teigė, kad to jam nereikia. Jis mano, kad toks titulas turėtų būti suteikiamas tikrus žygdarbius atlikusiems žmonėms.

Septintąjį kartą tapęs F-1 čempionu, jis pasiekė įspūdingą rezultatą ne tik F-1 pasaulyje, bet ir Jungtinės Karalystės sportininkas. Yra žmonių, tokių kaip J. Herbertas ar J. Stewartas, kurie mano, kad britas nusipelno būti įšventintas į riterius. Po Karališkosios šeimos oficialioje socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasirodžiusio pranešimo, sveikinančio su tokiu istoriniu pasiekimu - ore tvyrančios spekuliacijos, kalbos ir gandai tik dar labiau suintensyvėjo, bet pats sportininkas komentuodamas sakė, kad tai visiškai nebūtina. 

„Galvodamas apie tokios garbės suteikimą, galvoju apie tokius žmones kaip mano senelis, kuris dalyvavo kare. Galvoju apie Antrojo pasaulinio karo veteraną, serą Tomą Moore'ą, žinomą „kapitono Tomo“ vardu, kuris tik sulaukęs 100 metų buvo pagerbtas įšventinimu į riterius, taip pat žmones, dirbančius ligoninėse, gydytojus ir slaugytojus, kurie gelbsti gyvybes sunkiausiu laikotarpiu“, - pradėjo lenktynininkas.

„Aš nieko neišgelbėjau. Tai yra neįtikėtina garbė, suteikiama saujelei išrinktųjų - išskirtinių asmenybių, savo darbais ir veiksmais, pasižymėjusiais ypatingais nuopelnais žmonijai. Viskas, ką galiu pasakyti, yra tai, kad aš labai didžiuojuosi girdėdamas savo valstybės himną, užkopęs ant prizininkų pakylos. Didžiuojuosi galėdamas vadinti save britu ir tuo, kad galiu atstovauti savo gimtajai šaliai, man - tai ypatinga garbė“, - baigdamas pridūrė L. Hamiltonas.


Komentarai (6)
Korytute
IP: 8bd2c64 | 11/20 20:02 Atsakyti
Apakę visi...
Black_Death
IP: 09e8f83 | 11/20 13:06 Atsakyti
Hufris
11/19 22:32

Jai tas senis su sijonu ir tik trim titulais yra seras, Hamis irgi turi juo tapt

Juodas ir riteris? HAM supranta, kad auksciausias rangas kuri gali gauti "riterio ginklanesio", tai mandagiai atsisako.
Hufris
IP: fb48f3c | 11/19 22:32 Atsakyti
Jai tas senis su sijonu ir tik trim titulais yra seras, Hamis irgi turi juo tapt
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/19 21:53 Atsakyti
Nuo kuklumo nemirs
avon logo rėmėjas
IP: b49077c | 11/19 21:01 Atsakyti
ai,gal "nereikia"L.H
MCL-_-fanas
IP: 21073ef | 11/19 20:30 Atsakyti
Keista nei vieno heiterio komentaro...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas