L. Hamiltonas gali pasirašyti kontraktą iki Prancūzijos GP etapo (3)

L. Hamiltonas gali pasirašyti kontraktą iki Prancūzijos GP etapo
logo 2018 Birželio 13 d. 15:23, Daimler

Šio sezono pabaigoje baigiasi Lewiso Hamiltono kontraktas su „Mercedes“ ir abi pusės jau išreiškė norą pratęsti bendradarbiavimą. Pagal „Auto Motor und Sport“ informaciją, nauja sutartis tarp komandos ir keturiskart pasaulio čempionu gali būti pasirašyta jau artimiausiomis dienomis – dar iki Prancūzijos GP etapo pradžios.

„Viskas dabar susiveda prie to, kad būtų teisingai sudėlioti kableliai, - sakė ekipos nevykdomasis direktorius Niki Lauda. – Abiejų pusių advokatai nuolat persiuntinėja dokumentus derinimui ir tai užtrunka daug laiko. Bet mes niekur neskubame. Kai kas nors nori vesti, vestuvių data neturi didelės reikšmės“.

Pagal gandus, pasirašiusi kontraktą su Hamiltonu, „Mercedes  žada patekti ir naują pasiūlymą Valteri Bottui.

Komentarai (3)


robotukas24
| 2018 Birželio 14 d. 09:57
Life
| 2018 Birželio 13 d. 16:00

Hamio rankose kamuolys, tai kelia kainą, spėju bus kosminis kontraktas, koks 50 mln. USD metam. :)

Nzn is kur tu cia prisisvajojai apie 50mln., bet ryskiai neseki naujienu sia tema. Seniai del pinigu jau sudereta (pasak Niki Laudos) ir kalba apie pinigus seniai uzdaryta. Dabar vyksta derybos del smulkmenu.
A4
| 2018 Birželio 13 d. 18:24
Džiugu girdėti šias naujienas,iš kitos pusės vietoje Hamio pagalvočiau gerai, gal vertėtų išeiti dabar,kad nebūtų, kaip Alonso su kiekvienais metais vis blogiau.Išeitų po sezono,dar geriau jai pavyktų garsiai trinktelėjus durimis, savo autoritetą pakeltų dar labiau.Esu Hamio gerbėjas nuo pirmo jo sezono F1 ir nesinorėtų jį matyti degraduojantį,kaip Alonso ar K.Raikonena dabar,o taip įvyks anksčiau ar vėliau,nes laikas bėga nesustodamas,o jis nejaunėja. Jaigu liks ilgiau jam juk nieko dabar jau įrodinėti nereike viskas pasiekta,o visokie Rikardai vos aplenkę per pitstopus jau giresi lyg būtų čempionatą laimėję.
Life
| 2018 Birželio 13 d. 16:00
Hamio rankose kamuolys, tai kelia kainą, spėju bus kosminis kontraktas, koks 50 mln. USD metam. :)
×

F-1.lt pulsas