L. Hamiltonas ir „Mercedes“ nominuoti „Laureus“ apdovanojimams (2)

L. Hamiltonas ir „Mercedes“ nominuoti „Laureus“ apdovanojimams
logo Vasario 24 d. 19:59, Daimler AG

Daugkartinis F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas bei jo atstovaujama „Mercedes“ komanda buvo nominuoti „Laureus“ pasaulio sporto apdovanojimams.

Pernai britas septintą kartą tapo čempionu ir iškovotų titulų skaičiumi pavijo sporto legendą Michaelį Schumacherį. Tuo tarpu „Mercedes“ komanda čempionate triumfavo septintus metus iš eilės.

Tiek sportininkas, tiek jo atstovaujama komanda buvo nominuoti „Laureus“ apdovanojimams.

L. Hamiltonas varžysis dėl „Metų sportininko“ apdovanojimo. Bet F-1 piloto, šis apdovanojimams taip pat gali atitekti kitiems nominantams: Rafaeliui Nadaliui, kuris „Roland Garros“ turnyre triumfavo 13-ą kartą, Los Andželo „Lakers“ žvaigždei LeBronui Jamesui, „Bayern Munich“ puolėjui Robertui Lewandowski bei atletams Armandui Duplantisui ir Joshua Cheptegei.

Tuo tarpu „Mercedes“ varžysis dėl „Metų komandos“ apdovanojimo. Šis apdovanojimas taip pat gali atitekti NBA čempionei „Lakers“, „Super Bowl“ nugalėtojai Kanzaso „Chiefs“, Argentinos vyrų regbio komandai ir „Bayern Munich“ bei „Liverpool“ futbolo komandoms. Pastarosios pernai triumfavo savo šalies čempionatuose. Vokiečių komanda dar nugalėjo Čempionų lygoje.


Komentarai (2)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas