L. Hamiltonas: įveikti „Ferrari“ Meksikoje bus labai sunku (2)

L. Hamiltonas: įveikti „Ferrari“ Meksikoje bus labai sunku
logo 2019 Spalio 22 d. 20:56, Daimler

„Mercedes“ piloto Lewiso Hamiltono teigimu, įveikti „Ferrari“ sportininkus Meksikoje vyksiančiose lenktynėse bus labai sunku.

Iškovojęs aukštą poziciją šį savaitgalį vyksiančiose varžybose britas anksčiau laiko gali užsitikrinti šeštąjį čempiono titulą. Tiesa, pats sportininkas teigia, kad niekur neskuba.

„Valtteri vairavo gerai viso sezono metu. Jis puikiai pasirodė lenktynėse Japonijoje ir manau, kad jis bus stiprus likusiose varžybose. Tad dvikovų dar bus. Kova tęsiasi“, - sakė L. Hamiltonas.

„Lenktynės Meksikoje mums yra vienos prasčiausių. Žinant kaip yra paruoštas bolidas, mūsų laukia sunkios lenktynės. Paskutinės kelios varžybos buvo truputi šokiruojančios, nors Japonijoje mums ir pavyko iškovoti čempionės titulą.“

„Tikiuosi geresnio savaitgalio, bet žinant kokios ilgos yra Meksikos trasos tiesiosios, įveikti ten „Ferrari“ bus labai sunku. Neturime vilčių ten juos aplenkti. Nereiktų pamiršti ir kitų. „McLaren“ darosi vis greitesnė. „Red Bull“ taip pat yra rimta varžovė. Tad mūsų laukia nelengvos lenktynės. Nemanau, kad pavyks užsitikrinti čempiono titulą Meksikoje. Manau, kad kova dar tęsis.“

Jei po lenktynių Meksikoje L. Hamiltono persvara prieš komandos draugą Valtterį Bottą sieks 78 ar daugiau taškų, britas užsitikrins čempiono titulą sezonui dar nepasibaigus.


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
| 10/23 21:04 Atsakyti
Mersai gali iš viso nevažiuot likusių lenktynių ir rezultatas šitam čempionate vistiek nepasikeistų (VB šansai labiau teoriniai). Tai čia kalbėjimas dėl kalbėjimo. Kol kiti dar meta resursus į šį sezoną ir bando kokias tai pergales pasiimt, tai Mercedes turėtų (o labai tikėtina, kad ir dirba) ties ateinančiu sezonu ar net sezonais.
pergalingas
| 10/22 22:34 Atsakyti
Nesiparink...iveiksi
×

TOP naujienos