L. Hamiltonas lenktynes norėjo pradėti su vidutinio kietumo padangomis (2)

L. Hamiltonas lenktynes norėjo pradėti su vidutinio kietumo padangomis
logo 2020 Spalio 10 d. 18:37, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas neslepia, jog rytoj Niurburgringe vyksiančias F-1 lenktynes norėjo pradėti su vidutinio kietumo padangomis, bet komanda priėmė kitokį sprendimą.

Antroje kvalifikacijos dalyje, pirmoje jos pusėje, abu „Mercedes“ pilotai pirmuosius ratus įveikė su vidutinio kietumo padangomis. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, „Mercedes“ nusprendė, kad L. Hamiltonas ir Valtteri Bottas turėjo įveikti kelis ratus su minkštesnės sudėties padangomis. Būtent naudojant jas abu pilotai užfiksavo savo geriausius rezultatus, tad rytojaus lenktynes turės pradėti su minkštos sudėties padangomis.

„Galėjau patekti į kitą etapą su vidutinio kietumo padangomis. Norėjau startuoti su jomis, nes man visada patinka pasielgti kitaip. Bet komanda nusprendė, jog geriausius rezultatus turėjome užfiksuoti su minkštos sudėties padangomis“, - pasakojo antras Eifelio GP kvalifikacijoje likęs L. Hamiltonas.

„Rytoj sužinosime ar tai buvo teisingas sprendimas. Tikiu, jog tai teisingas sprendimas. Manau, kad priimti kitokį sprendimą būtų buvę sunkiau.“


Komentarai (2)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas