L. Hamiltonas: minčių apie šeimą kol kas neturiu (7)

L. Hamiltonas: minčių apie šeimą kol kas neturiu
logo 2019 Lapkričio 30 d. 11:59, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas pasveikino Sebastianą Vettelį su šeimos pagausėjimu, bet pats kol kas nežada vesti, kadangi visą save atiduoda lenktynėms.

 • Kaip įvertintumėt jūsų ir „Mercedes“ komandos darbą šiame sezone pagal 10 balų skalę?
 • Tikriausiai, jei kalbėsime apie komandą, tai ją galima būtų įvertinti 9,6 balais. Vien todėl, jog visuomet būna galimybė ką nors patobulinti. Be to, visada kritiškai reikia žiūrėti į save, niekada nereikia sakyti, kad tu esi iki galo patenkintas atliktu darbu. Tai liečia visus. Kai dėl mano darbo, tai apie jį turiu spręsti ne aš. Bet man irgi yra ką gerinti.
 • Kol kas nėra aiškumo apie „Mercedes“ kompanijos dalyvavimą „Formulėje-1“ – ar dėl to nejaučiate tam tikros baimės?
 • Kokia prasme? „Mercedes“ pasiliks pasaulio čempionate.
 • Ar tai – oficialus patvirtinimas?
 • Bet aš esu visiškai įsitikinęs, kad „Mercedes“ pasiliks...
 • Vaidinasi, jūs dėl nieko nesijaudinate?
 • Šiuo momentu ne. Šį savaitgalį trasoje yra kompanijos direktorių tarybos nariai ir aš jų dar kartą dėl to pasiteirausiu. Bet visi jie yra lenktynininkai savo dvasia ir aš esu įsitikinęs, jog jie nori, kad mūsų komanda tęstų dalyvavimą „Formulėje-1“.
 • Jūs ne kartą kalbėjote, kad šis sezonas buvo itin sudėtingas daugeliu prasmių: kiek sudėtinga bus žiemos pertrauka „Mercedes“ ekipos techniniam departamentui?
 • Manau, kad ne sudėtingesnė nei ankstesniais metais. Sezono pabaigoje mes nestokojame gana sudėtingų užduočių, kurios reikalauja sprendimų. Mūsų specialistai visada daro daugiau nei įmanoma, siekdami pačių aukščiausių tikslų, kurių įgyvendinti 100 proc. neįmanoma. Taigi, mums niekas nesikeičia.
 • Pakeiskime temą. Prieš kelias dienas sužinojome gerą naujieną apie tai, kad S. Vetteliui gimė trečias vaikas, šįkart sūnus, todėl jis be lenktynių, turi ir kitų rūpesčių. O jūs nežadate artimiausiu metu sukurti šeimos?
 • Ne, minčių apie šeimą kol kas neturiu. Bet, žinoma, aš sveikinu Sebastianą. Manau, kad jis yra geras tėvas. O aš net su savo šunimis sunkiai susitvarkau. Be to, aš vykdau šeimynines pareigas kaip dėdė, tai irgi gana sudėtinga.
 • Jei tęsime šeimyninę temą, tai ką tik sužinojome apie Valtteri Botto skyrybas ir jūsų ekipos partneris, pranešęs apie tai per socialinius tinklus, užsiminė apie negatyvias pasekmes, kurias sukelia didysis sportas. Ar galite papasakoti, ką teko paaukoti, kai pasirinkote F-1 lenktynininko karjerą?
 • Mano nuomone, visi sportininkai ir sportininkės yra panašioje situacijoje. Lenktynininkų atveju yra šioks toks skirtumas, susijęs su tuo, kad mes daug laiko praleidžiame keliaudami po pasaulį ir labai retai būname namie. Matyt, tai tik pagilina sunkumus ir išsaugoti šeimyninius santykius yra sunku. Apskritai, profesionalūs sportininkai – tie, kurie teisingai nusiteikę, stengiasi surasti teisingą balansą ir čia daug kas priklauso nuo to, kiek tu savęs atiduodi sportui ir kiek esi pasirengęs daryti pertraukas ir mėgautis tais gyvenimo malonumais, kuriuos gali sau leisti. Ir čia visi turi skirtingus požiūrius. Yra sportininkų, kurie gyvena laimingą gyvenimą. Aš iš savo patirties supratau, kad tai yra stebėtinai sunku, jei tu išsikėlei tikslą siekti pačių aukščiausių rezultatų. Galiausiai tu sieki visą save atiduoti sportui, kadangi nenori, jog kuris nors varžovas tave aplenktų.
 • Paskutiniuose etapuose jūsų varžovais buvo Maxas Verstappenas, Alexas Albonas, Carlosas Sainzas ir Pierre‘as Gasly. Vyriausiam iš jų – Carlosui – 25 metai. Kaip žiūrite į tai, jog jums tenka varžytis su šiais jaunuoliais? Ir ką jums teks daryti per artimiausius sezonus, kad pavyktų su jais sėkmingai rungtyniauti, juk jie yra kur kas jaunesni, todėl gali būti kur kas greitesni?
 • Nemanau, kad dabar egzistuoja tokia problema. Aš bet kokiu atveju nejaučiu amžiaus skirtumo. Jei atvirai, niekada anksčiau nesijaučiau toks sveikas kaip dabar. Žinoma, kai man buvo 25 metai, amžius buvo pranašumas, bet tuomet man trūko žinių ir tokios patirties, kurią dabar turiu. Ji neįgaunama per trumpą laiką ir pagreitinti šio proceso neįmanoma. Kiekvienais metais aš ieškau būdų kaip tapti dar labiau fiziškai pasiruošusiu, dar labiau susikaupusiu ir energingu. Ir visa tai prisideda prie to, kas man duota gamtos. Bet aš stengiuosi mokytis kiekvieną dieną...

Komentarai (7)
Thegame
| 11/30 12:38 Atsakyti
nenori šeimos, nes baigęs karjerą planuoja eit į kunigus :D
Black_Death
| 11/30 13:27 Atsakyti
Thegame
11/30 12:38

nenori šeimos, nes baigęs karjerą planuoja eit į kunigus :D

Geiciau Bieberio jachtos kapitonu :D
YZF
| 11/30 14:10 Atsakyti
- Kol kas nėra aiškumo apie „Mercedes“ kompanijos dalyvavimą „Formulėje-1“ – ar dėl to nejaučiate tam tikros baimės?

- Kokia prasme? „Mercedes“ pasiliks pasaulio čempionate

Eilinis pavyzdys kai blogeriai zurnalystai (ir jais aklai tikintys kai kurie komentatoriai), rasineja savo fantazijas is oro. Bet kuris blaiviai mastantis (iskaitant LH), supranta kas yra kas.
sonicc
| 11/30 20:10 Atsakyti
visi klausimai susieję su baimėmis ir negatyvu: "ar mercedes jau išeina iš F1", "ar nieko nebijai", "kada vaikai pas tamstą", "tai jau ne jaunas, ane?"..
žurnalistas kaip kokia teta...lol.
zonker logo rėmėjas
| 12/01 12:16 Atsakyti
YZF, labai geras pastebejimas. Mano manymu yra tikrai nedaug geru zurnalistu, nes dauguma tai tik dramos ieskotojai (matomai uz drama daugiausiai moka). Kas liecia straipsni, tai del seimos manau gali buti ir atvirksciai - gali prideti sportininkui motyvacijos. Jei kas stebit super/motokrosa, tai toks kaip Dungey, Musquinas, Cairolli, Gajser visada pamini antra puse kaip labai stipru ramsti.
ddt
| 12/01 12:41 Atsakyti
zonker logo rėmėjas
12/01 12:16

YZF, labai geras pastebejimas. Mano manymu yra tikrai nedaug geru zurnalistu, nes dauguma tai tik dramos ieskotojai (matomai uz drama daugiausiai moka). Kas liecia straipsni, tai del seimos manau gali buti ir atvirksciai - gali prideti sportininkui motyvacijos. Jei kas stebit super/motokrosa, tai toks kaip Dungey, Musquinas, Cairolli, Gajser visada pamini antra puse kaip labai stipru ramsti.

Todėl, kad žurnalistika yra užmauta ant "trijų S" modelio (skandalai, seksas, smurtas). Kuris atsiranda dėl to, kad jų auditorija kaip taisyklė yra tiesiog mąstyti nemokanti banda.
Black_Death
| 12/01 14:29 Atsakyti
Banda moka mastyti ir dar kaip :)
HAM metè pussy doll.. kad galetu atsiremti i Bieberi. Is sezono rezultato matosi, kad parama kieta 🙈🙊
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas