L. Hamiltonas: N. Lauda man buvo tikras ramstis (1)

L. Hamiltonas: N. Lauda man buvo tikras ramstis
logo 2019 Lapkričio 24 d. 10:58, Daimler

2019 metų gegužę mirė triskart pasaulio čempionas Niki Lauda. Lewisas Hamiltonas ne kartą Laudą vadino tikru draugu ir jo praradimas britui buvo itin skaudus smūgis. Iškovojęs šeštąjį pasaulio čempiono titulą, Lewisas papasakojo, kokią reikšmę jam turėjo draugystė su austru.

Lewisas Hamiltonas: „Aš aplankiau Niki neužilgo iki jo mirties. Man buvo labai sunku matyti jį tokios būklės. Iki tol mes su juo keisdavomės vaizdo pranešimais ir aš mačiau, kaip jam buvo sunku, bet kažkuriuo momentu jam pasidarė geriau, jis iš lovos persėdo į invalido vežimėlį ir tuo metu aš rimtai tikėjausi, kad jis pasveiks. Tačiau Niki tapo viso blogiau ir blogiau ir aš nuvažiavau aplankyti jo. Man tai buvo šokas, kai aš jį pamačiau lovoje, prijungtą prie aparatų. Aš tai esu matęs, kai mano teta sirgo vėžiu ir tai visuomet šokiruoja. Aš mačiau Niki kovinę dvasią, ji pas Niki visada būdavo, bet jis palaipsniui ėmė gesti, kas yra natūralu, kai žmogus ilgai kovoja su sunkia liga. Tai paveikė mane.

Dabar man trūksta bendravimo su juo, jo žinučių, tų vaizdo įrašų, kuriais mes keisdavomės. Aš iki šiol išsaugojau jo pranešimus, kuriuos kartais perskaitau. Tikėtina, jog be Laudos pagalbos aš nebūčiau perėjęs į „Mercedes“ ir manau, kad be jo pagalbos mūsų komanda nebūtų tiek pasiekusi.

Kuo Niki būdavo puikus, tai savo palaikyme. Jis buvo tuo, kuris galėdavo ateiti į koncerno direktorių tarybą ir joje ginti savo siūlymus, kurie mums būdavo būtini. Jis buvo jungiamąja grandimi. Mums būtinai reikėjo žmogaus, kuris galėjo kalbėtis su direktorių taryba ir kuris kartu suprasdavo, kiek sunku yra pasiekti gerų rezultatų kiekvieną savaitgalį. Niki man būdavo tikras ramstis.

Kai Niki nusiimdavo raudoną kepuraitę ir į viršų iškeldavo didįjį pirštą, aš žinojau, kad jis tai daro iš širdies ir kad aš pasiekiau kažko itin vertingo. Aš labai ilgiuosi jo“.

Komentarai (1)


alphas
| 2019 Lapkričio 27 d. 06:55
Iš širdies į viršų iškeldavo DIDIJĮ pirštą... :) #fcku
×

F-1.lt pulsas