L. Hamiltonas: naujasis „McLaren“ – fantastiškas (4)

L. Hamiltonas: naujasis „McLaren“ – fantastiškas
logo 2012 Vasario 01 d. 15:20, McLaren
Pristatydamas naująjį „McLaren MP4-27“ bolidą, komandos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas jį pavadino fantastišku ir puikiai atrodančiu automobiliu.
„Manau, kad jis fantastiškas. Kuriant šį bolidą matytas sunkus darbas įkvepia“, - sakė sportininkas.
„Tai vienas labiausiai išbaigtai atrodančių mano matytų bolidų, todėl nekantraujame sugrįžti į jį“, - tvirtino jis.
Bolidas turėtų tik vienodai abiems pilotams
Žurnalistų paklaustas, kuriam „McLaren“ lenktynininkų šis bolidas geriau pritaikytas, L. Hamiltonas paaiškino, kad jis turėtų puikiai tikti jiems abiems.
„Mes, aš ir Jensonas (Buttonas, kitas ekipos pilotas – red. past.), dirbame kartu kaip komanda. Kartais būna, kad lenktynininkai reikalauja skirtingų dalykų. Jensonas ir aš bolidus nustatome panašiai, todėl reikalaujame to paties“, – teigė britas.
„Nemanau, kad jis man tiks labiau negu jam. Manau, kad ir jis taip pat jaučiasi. Paprastai mes sutariame, ką reikia daryti.“
[gallery id=907]
Mažiau treniravosi, daugiau ilsėjosi
Pabaigai, L. Hamiltonas pasidžiaugė ilgesnėmis nei įprasta atostogomis, kurias praleido už Atlanto, Kolorado kalnuose JAV, bei neslėpė šiemet treniravęsis mažiau negu pernai.
„Buvau šaltuose Kolorado kalnuose, leidau laiką su šeima ir draugais. Daug treniravausi, labai neatsipalaidavau, tačiau pernelyg nesiilgėjau. Buvo malonu pabūti kurį laiką nuošalyje jo, atgauti energiją, atsigaivinti. Pradėti viską iš naujo ir sugrįžti į įprastas treniruotes buvo fantastiška“, - pasakojo lenktynininkas.
„Praėjusiais metais aš per daug treniravausi, o šiemet tai subalansavau šiek tiek geriau. Geriausias būdas atgauti energiją yra leisti laiką su šeima ir draugais. Esu dėkingas Martinui (Whitmarshui, komandos vadovui – red. past.), leidusiam man taip gerai paatostogauti“, - pridūrė jis.

Komentarai (4)


Grengas
| 2012 Vasario 03 d. 16:56
Ale tai kiek pavydo Katelynui... :)
Katelynas
| 2012 Vasario 01 d. 23:21
Hamiltonas nedavė parodymų Sutilo teisme, nes pozavo šiai nuotraukai. Iš 81-o karto tik pavyko.
Federalas
| 2012 Vasario 01 d. 15:35
Vairavimo stiliai tikrai skiriasi - vieno labai agresyvus, o kito labai švelnus, bet manau čia labiau kenčia tik padangos - Hamiltonui tenka labiau jas tausoti, o Jensonas gali labiau jas "drožti"
147
| 2012 Vasario 01 d. 15:28
Bolidas turėtų tik vienodai abiems pilotams

"tik" pakeiskit i "tikti"
×