L. Hamiltonas: nenoriu grįžti prie greito gyvenimo tempo (5)

L. Hamiltonas: nenoriu grįžti prie greito gyvenimo tempo
logo 2020 Spalio 16 d. 10:28, Daimler AG

Iki pasaulinės koronaviruso pandemijos Lewisas Hamiltonas gyveno aktyvų socialinį gyvenimą, reguliariai lankydamasis įvairiuose elitiniuose renginiuose tarpuose tarp lenktynių. „Mercedes“ pilotas papasakojo, kad pastaraisiais mėnesiais jis turėjo daug laiko permąstyti savo gyvenimą ir dabar jis jau nenori sugrįžti prie senojo gyvenimo ritmo.

„Manau, kad per šiuos metus dėl pandemijos mes daug ko išmokome, - Lewiso žodžius cituoja „Racefans“. - Aš daug dienų praleidau namuose saviizoliacijoje, skirdamas šį laiką sau. Iš vienos pusės, ne visuomet yra smagu tiek daug laiko išbūti vienoje vietoje, bet iš kitos - turėjau galimybę viską permąstyti ir įvertinti.

Anksčiau mes gyvenome per daug greitai. Pervažiuodami iš vienos trasos į kitą, lankydamiesi įvairiausiuose renginiuose. Gyvenimas bėgo milžinišku greičiu. Aš nenoriu sugrįžti prie buvusio tempo, kai pasibaigs pandemija“.

Lewisas Hamiltonas pridėjo, kad jo nauji prioritetai atsispindėtų ir jo naujame kontrakte su „Mercedes“: „Kai aš, pagaliau, gausiu sutarties juodraštį, mes aptarsime šiuos momentus. Tikriausiai, jūs jau esate girdėję Toto žodžius apie tai, kad mes negalime sugrąžinti praėjusio lako, o šeima yra svarbiausia gyvenime“.

Likus 6 lenktynėms iki sezono pabaigos Lewisas 69 taškais lenkia Valtteri Bottą asmeninėje įskaitoje. Nežiūrint į tokį didelį pranašumą, britas nežada mažinti apsukų: „Aš negaliu sau leisti prarasti kamuolį, aš negaliu nė sekundei atsitraukti nuo šio kamuolio.

Taip, aš turiu pranašumą ir daug pergalių, tačiau pasaulio čempionatas dar nelaimėtas, todėl darbas neužbaigtas. Svarbu toliau tęsti treniruotes, laikytis dietos ir miego režimo“.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (5)
R12
IP: 787611e | 10/17 10:18 Atsakyti
Ne pandemija čia kalta!Sensti Luysai!
Black_Death
IP: 79bea2e | 10/17 09:31 Atsakyti
Komentatorius
10/16 17:41

Tai ir negrįšk Luisai

Vel islenda rasizmas?
Komentatorius
IP: cf83386 | 10/16 17:41 Atsakyti
Tai ir negrįšk Luisai
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 10/16 17:28 Atsakyti
Remejams dirbt nenori, bet speciau ir algos susimazint tokiu atveju nelabai noretu? :)
TomTom
IP: 089c815 | 10/16 11:09 Atsakyti
Suaugo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas