L. Hamiltonas neprisimena tokios blogos kvalifikacijos (2)

L. Hamiltonas neprisimena tokios blogos kvalifikacijos
logo Balandžio 20 d. 15:16, Pirelli nuotr.

Po šeštadienio sprinto, kuriame „Mercedes“ sportininkas Lewisas Hamiltonas finišavo antras, komanda nutarė pakoreguoti L. Hamiltono automobilio nustatymus ir visai tai užsibaigė tuo, kad Lewisas nepateko net į antrąją kvalifikacijos dalį. Jo komandos partneris George'as Russellas pasiekė kvalifikacijos finalą ir protokole užėmė 8 vietą.

George'as Russellas (8 vieta): „Nelabai gera diena mÅ«sų komandai. Šiandien pÅ«tė labai gÅ«singas vėjas, kuris nuolat keitė kryptį. Lyginant su penktadieniu, sąlygos trasoje pasikeitė, todėl teko adaptuotis.

Kvalifikacija išÄ—jo sudėtinga. Man pirmas ratas antroje dalyje buvo gana geras, bet dėl raudonos vėliavos teko nutraukti bandymą. Patekimui į finalą reikėjo panaudoti dar vieną naujų padangų komplektą. Jei ne tai, tai finalui aš turėčiau du naujų padangų komplektus ir rezultatas bÅ«tų visai kitoks.

Mes dalyvaujame kovoje nuo trečios iki aštuntos vietų, bet gaila, kad paskutinėse kvalifikacijose mes atsiduriame gale. Nedidelis greičio skirtumas labai rimtai paveikia rezultatus.

Sunku pasakyti, kaip viskas klostysis rytojaus lenktynėse. Teks kovoti su varžovais, greta kurių aš startuosiu. Tikiuosi, mums pakaks tempo ir pavyks aplenkti ne vieną konkurentą“.

Lewisas Hamiltonas (18 vieta): „Prieš kvalifikaciją mes daug ką pakeitėme mašinos nustatymuose ir kai kuriuose trasos ruožuose bÅ«davo ne taip jau ir blogai, tačiau prieš 14 posÅ«kio segtuką aš negalėjau normaliai stabdyti. Bet išÄ—jo taip, kaip išÄ—jo.

Šiandien ryte mano ir komandos partnerio bolidai buvo sureguliuoti beveik vienodai, bet dieną aš praėjau eksperimentuoti su nustatymais. Bandėme surasti kokį nors pagerėjimą, todėl aš pasirinkau vieną reguliavimo kryptį, o Russellas – kitą.

Mums tiesiog buvo privaloma kažką daryti. Bet šiandien tai nesuveikė. Pasistengsiu atiduoti visas jėgas lenktynėse, nors 18 vieta kvalifikacijoje – labai blogas rezultatas. Kai aš nutariau keisti bolido nustatymus, tai maniau, kad blogiau bÅ«ti negali. Bet aš padariau klaidą ir tai pripažįstu. Neprisimenu tokios prastos kvalifikacijos savo karjeroje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 04/20 20:46 Atsakyti
Loganą aplenkė, šaunuolis. Gal pavyks lenktynėse išlaikyt persvarą.
Black_Death
IP: 808a906 | 04/21 12:57 Atsakyti
Idomu ar iki vasaros pertraukos išsilaikys, ar bus atleistas?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332