L. Hamiltonas: nesitikėjome tokios persvaros prieš varžovus

L. Hamiltonas: nesitikėjome tokios persvaros prieš varžovus
logo 2020 Liepos 04 d. 18:51, Daimler AG

Kovą dėl „pole“ pozicijos pralaimėjęs, bet antrą startinę poziciją Austrijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje iškovojęs Lewisas Hamiltonas neslepia, kad jį nustebino didelė „Mercedes“ komandos persvara prieš varžovus.

Britas ir jo ekipos draugas Valtteri Bottas iškovojo pirmas dvi startines pozicijas. Tuo tarpu trečioje vietoje likęs „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko daugiau nei puse sekundės.

„Mes tikrai nesitikėjome tokios persvaros. Bet tai yra rezultatas komandos, kuri toliau puikiai atlieka savo darbą. Valtteri šį kartą geriau padirbėjo įveikdamas vieną greitą ratą. Sunku kažką daugiau pasakyti. Mes tikrai nesitikėjome tokios persvaros“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Bolidas buvo puikus. Man tiesiog nepasisekė įveikti visų trasos sektorių taip, kaip norėjau. Tad turiu kur padirbėti.“

Brito teigimu, kvalifikacijos pabaigoje užfiksuoti geresnį rezultatą jam sutrukdė už trasos ribų atsidūręs komandos draugas V. Bottas.

„Atvažiuojant į ketvirtąjį posūkį ten jau buvo daug dulkių. Tuo metu nemačiau kur buvo bolidas, bet po akimirkos pastebėjau, kad Valtteri bando sugrįžti į trasą. Situacijos tai nepakeitė, tad jam pavyko išsaugoti poziciją.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos