L. Hamiltonas: padariau viską, ką galėjau (1)

L. Hamiltonas: padariau viską, ką galėjau
logo 2020 Lapkričio 14 d. 17:30, Daimler AG

Čempionate pirmaujantis Lewisas Hamiltonas šiandien Turkijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje liko šeštas. Britas abejoja, jog galėjo pasirodyti geriau.

Nei L. Hamiltonas, nei jo komandos draugas Valtteri Bottas šiandien permainingomis oro sąlygomis vykusioje kvalifikacijoje nepretendavo į pirmą startinę poziciją. Minėtasis L. Hamiltonas nuo „pole“ iškovojusio Lance‘o Strollo atsiliko daugiau nei keturiomis sekundėmis.

„Tiesą pasakius net nežinau ką pasakyti. Stengėmės kiek įmanydami ir padarėme viską, ką galėjome. Tiesiog negalėjome važiuoti greičiau“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Tai buvo lyg važiavimas ant ledo. Dėl mums nežinomų priežasčių kitiems pavyko priversti dirbti padangas geriau. Manau, kad visi turėjome problemų, tiesiog kai kurie pasirodė geriau už mus. Padariau viską, ką galėjau. Neapsisukau trasoje, nepadariau klaidų. Tad esu patenkintas tik tuo, jog padariau viską, ką galėjau.“

„Tai buvo viena iš tų kvalifikacijų, kurių metu jaučiau mažiausiai malonumo. Galbūt net nemaloniausios karjeroje. Gaila, jog ši trasa yra tokia puiki, bet sukibimas toks prastas. Tai buvo rimtas iššūkis. O susidurti su iššūkiais visada yra gerai.“


Komentarai (1)
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 11/14 17:45 Atsakyti
Rimtas iššūkiai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas