L. Hamiltonas: supratau, kaip svarbu pastovūs rezultatai (23)

L. Hamiltonas: supratau, kaip svarbu pastovūs rezultatai
logo Ką tik., McLaren
„McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė pernai supratęs, kad vietoje beatodairiško pergalių vaikymosi kovojant dėl čempiono titulo geriau susikoncentruoti į pastovius aukštus rezultatus.
Taip britas pakomentavo savo pasirodymus pirmuosiuose dviejuose šių metų čempionato etapuose, kur abu kartus startavęs iš pirmosios pozicijos lenktynėse finišavo tik trečias.
„Neneigsiu, kad esu nusivylęs, kad nei vienos iš dviejų pelnytų „pole“ pozicijų nepaverčiau į pergalę, tačiau manau, kad man tiesiog nesisekė ir sėkmė anksčiau ar vėliau pasisuks man palankiai“, – sakė L. Hamiltonas.
„Be to, manau, kad praėjusiais metais supratau pastovumą svarbą. Nėra jokios prasmės vaikytis puikaus rezultato, jei po savaitės jo nelydi dar vienas stiprus pasirodymas. Taigi, stengiuosi būti ramus. Pagaliau, 2007-aisiais aš iki šeštojo etapo nebuvau pelnęs nei vienos pergalės, nors visą sezoną pretendavau į čempiono titulą.“
„Nemanau, kad rikiuotės tvarka jau nusistovėjo. Taigi, svarbu pelnyti gerų rezultatų, kol turime tam galimybę. Bus įdomu pamatyti, kaip rikiuotė pasikeis po šių trijų savaičių. Laukia įdomus savaitgalis“, – progonozavo britas.
„Žiūriu į čempionatą kaip į vientisą dalyką. Nors, be abejo, norėčiau laimėti visas lenktynes, svarbiau kiekvienose lenktynėse užimti gerą, daug taškų užtikrinančią poziciją.“
„Manau, kad pirmosiose dvejose lenktynėse įrodėme, kad mes, kaip komanda, tikrai galime laimėti.“
„Varžybos Malaizijoje buvo puikus pavyzdys kaip rinkti taškus galvojant apie čempionatą. Tai man buvo tikrai teigiamas įspūdis iš to etapo.“
„Nepaisant to, į Kiniją vyksiu keldamas sau tikslą laimėti. Jei dėl kokių nors priežasčių pergalė bus neįmanoma, lygiai taip pat bus svarbu pelnyti daug taškų.“

Komentarai (23)


relanium
| 2012 Balandžio 07 d. 20:56
jis gal dantu neplauna
Vidocq
| 2012 Balandžio 07 d. 11:00
jei vaziuos neidomiai niekas jo negerbs. Tikras losejas negali pasakyti - nuo siandien nelosiu. Tada nebuvo tikras losejas.
tomas29
| 2012 Balandžio 07 d. 09:05
Na va, LH pagaliau suprato esmine dalyka - reikia buti stabiliu vis champo metu ir rinkti pastoviai taskus, o ne tik greitu vienose lenktynse. Champas susideda is 19 - 20 etapu, tai reikia zvelgti placiai ir nesiplesyti del pergales, jei del to yra rizika likti su 0 tasku uz ta etapa ;)
useviciux12
| 2012 Balandžio 07 d. 00:55
Nemanau kad hamis zada vaziuoti ramiai ir neagresyviai, tik kad nedarys labai nesamoningu ir neimanomu lenkimu...
ScatmanF1
| 2012 Balandžio 06 d. 23:50
Hamishito >> uzprikolinai
Hamishito
| 2012 Balandžio 06 d. 22:07
Kažkaip labai panašu į viešųjų ryšių akciją :DDD
lyga23
| 2012 Balandžio 06 d. 18:08
daug laiko reikejo,kad suprastum -bent jau kolkas
Pit Crew
| 2012 Balandžio 06 d. 16:47
MIRKA> o kur tu matei, kad pvz. Misiulis ar aš ką nors kalbėtume apie "būtų surinkęs" ir pan.? Misiulis kalbėjo apie faktą (t.y. "buvo") ir aš jam niekur neantrinau. Kitą kartą dar kartą paskaityk prieš kitus komentuodamas.
MIRKA
| 2012 Balandžio 06 d. 16:31
Pit Crew> Ivykis nebutinai kartojasi, kad ir koks jis kazkada "buvo". Taip kad lyginti nera prasmes.
T-Ervis
| 2012 Balandžio 06 d. 13:47
Sunku suprasti ko šio saito davatkos nori...

F-1.lt pulsas