L. Hamiltonas: tai buvo siaubinga

L. Hamiltonas: tai buvo siaubinga
logo 2020 Rugsėjo 26 d. 17:23, Daimler AG

„Pole“ Sočyje iškovojęs Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad antroji važiavimų dalis buvo tiesiog „siaubinga“.

Britas svarbiausiuose šios dienos važiavimuose greičiu pranoko „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną ir 96-ą kartą karjeroje varžybas pradės iš pirmos pozicijos.

L. Hamiltonas antroje važiavimų dalyje nepaisė trasos ribų, tad jo rezultatas buvo anuliuotas, o vėliau važiavimai buvo sustabdyti dėl Sebastiano Vettelio avarijos. Britui paskutinę akimirką pavyko kirsti starto/finišo liniją ir užfiksavus rezultatą patekti į paskutinę važiavimų dalį, kurioje jis buvo greičiausias.

„Tai buvo viena prasčiausių kvalifikacijos dalių. Tiesiog siaubinga. Visų pirma anuliavo mano rezultatą, nes per plačiai įveikiau vieną iš posÅ«kių. Norėjau likti trasoje ir su tuo pačiu padangų komplektu įveikti dar vieną ratą, bet mane pakvietė į techninio aptarnavimo zoną. Ir tada sustabdė kvalifikaciją. Mes surizikavome nusprendę ratą įveikti su minkštos sudėties padangomis, su kuriomis pradėsiu lenktynes“, - pasakojo L. Hamiltonas.

Britas mano, kad po starto bus sunku už savęs išlaikyti su kitokiomis padangomis startuosiančius Maxą Verstappeną ir Valtterį Bottą.

„Malonu iškovoti „pole“. Bet šioje trasoje tai turbÅ«t prasčiausia pozicija, iš kurios galima pradėti lenktynes. Net neabejoju, kad rytoj po starto mane aplenks. Vyrukai, su kuriais kovosiu, lenktynes pradės su kitokios sudėties padangomis, tad nugalėti tikrai nebus lengva.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794