L. Hamiltonas: tarsi trejos lenktynės per vieną dieną (2)

L. Hamiltonas: tarsi trejos lenktynės per vieną dieną
logo Rugsėjo 13 d. 20:09, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas laimėjo Toskanos GP etapą. Brito karjeroje Mugello trasa tapo 27-tąja, kurioje jis sugebėjo pasiekti pergalę...

Lewisas Hamiltonas: „Tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas, mes tarsi nuvažiavome trejas lenktynes per vieną dieną. Šioje fenomenalioje trasoje visiems buvo be galo sunku.

Aš blogai startavau, iš pradžių atsidūriau paskui Valtteri Bottą, o po to man buvo sunku priešintis jo presingui. Per restartus reikėjo ypatingos koncentracijos. Tai buvo labai, labai nepaprasta.

Problemų su padangomis nebuvo, bet, kaip jau sakiau, sudėtingiausia buvo gerai pasirodyti per restartus. Pirmoje atkarpoje gana lengvai kontroliavau padangų efektyvumą ir galėjau vėliau užvažiuoti sustojimui, bet komanda jaudinosi dėl problemų su Valtteri padangomis. Paskutinei atkarpai man uždėjo naudotas minkštąsias ir aš nežinojau, kiek ratų joms pakaks efektyvumo.

Greitai veidrodžiuose iš niekur netikėtai pasirodė Valtteri, nors kurį laiką paskui mane, atrodo, važiavo Danielis Ricciardo. Kol aš stebėjau padangas, Bottas sugebėjo priartėti, bet aš stengiausi išsaugoti daugiau kaip sekundės pranašumą, todėl, kad nenorėjau, jog mano partneris galėtų pasinaudoti DRS ilgojoje daugiau kaip 1000 metrų tiesiojoje. Kova buvo aštri, mano širdis tarsi šokinėjo iš krūtinės - stebėtina, bet man pavyko iškovoti 90-tąją pergalę karjeroje“.


Komentarai (2)
mariusis
IP: 0446592 | 09/14 11:27 Atsakyti
tuberkolioze
09/14 07:43

O liusytė dar nesiūlė RB pakeisti komandos lyderį, o Maksą išguiti į TR?

O kodėl tu dar neisterikuoji, kad varžybose buvo žiūrovų?
tuberkolioze
IP: ae918c1 | 09/14 07:43 Atsakyti
O liusytė dar nesiūlė RB pakeisti komandos lyderį, o Maksą išguiti į TR?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas