L. Hamiltonui nerimą kelia technikos patikimumo problemos

L. Hamiltonui nerimą kelia technikos patikimumo problemos
logo Vasario 28 d. 20:35, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas neslepia, jog technikos patikimumo problemos, su kuriomis „Mercedes“ komanda susidūrė bandymų metu, jam kelia nerimą.

Vakar, kai iškilo problemų su alyvos slėgiu ir variklis pats išsijungė, britas buvo priverstas sustoti trasoje. Komanda nusprendė paskutinei bandymų dienai pakeisti variklį. Motoras buvo keistas ir pirmąją bandymų savaitę, kuomet su elektronikos gedimu susidūrė kitas ekipos pilotas Valtteri Bottas.

Problemų su varikliu turėjo ir viena iš „Mercedes“ klienčių „Williams“, kuri dėl įvairių gedimų per šešias bandymų dienas viso panaudojo tris variklius.

L. Hamiltonas pripažįsta, kad yra dėl ko nerimauti.

„Tikrai yra dėl ko nerimauti. Bandymų metu dažniausiai būdavome ramūs dėl technikos patikimumo. O šį kartą viskas klostėsi ne taip, kaip mes to norėjome. Manau, kad viso panaudojome du variklius“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Situacija mums tikrai nebuvo ideali. Paaiškėjo, jog turime nemažai problemų, kurias bandysime pašalinti. Nežinau kiek prireiks tam laiko, bet daug geriau kai technika genda bandymų, o ne sezono metu.“

„Tai ne pats geriausias ar lengviausias scenarijus. Bet aš pasitikiu vyrukais komandos bazėje, kurie padarys viską per likusias dvi savaites, kad naują sezoną pradėtume itin gerai pasiruošę.“

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas