L. Lawsonas neleidžia atsipalaiduoti kolegoms (1)

L. Lawsonas neleidžia atsipalaiduoti kolegoms
logo Kovo 30 d. 18:01, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Liamas Lawsonas puikiai pasirodė praėjusiais metais, kaip ji penkiuose etapuose keitė traumuotą Danielį Ricciardo, tačiau vis tiek šiems metams liko be kontrakto, kadangi komanda mieliau pasirinko labiau patyrusį sportininką iš Australijos.

Dabar 22 metų pilotas iš Naujosios Zelandijos atlieka atsarginio lenktynininko funkcijas dvejose komandose – „Red Bull“ ir „Visa RB“, dirba su simuliatoriumi ir atvažiuoja į visus pasaulio čempionato etapus, kadangi jau nėra laikomas naujoku, net neturi teisės dalyvauti penktadienio treniruotėse.

Gandai apie tai, kad L. Lawsonas jau Majamio etape galėtų pakeisti D. Ricciardo, kurio rezultatai kol kas gana prasti, iš karto buvo paneigti, tame tarpe ir L. Lawsono vadybininkų. Kartu Lawsono potencialą įvertino ir „Visa RB“ vykdomasis direktorius Peteris Bayeris.

„Pradėkime nuo to, kad jis yra puikus atsarginis pilotas. Jis pretenduoja į vietą abejose komandose ir neleidžia tinginiauti tiems lenktynininkams, kurie šias vietas užima dabar. Kartu mes stengiamės duoti jam kuo daugiau laiko padirbėti trasoje, pavyzdžiui, sausį jis Imoloje vairavo mÅ«sų seną bolidą. Mes norime jam organizuoti daugiau panašių bandymų. Bandome jam leisti važiuoti trasose kuo daugiau.

Taip pat Liamas leidžia sesijas simuliatoriuje ir me jį laikome svarbiu komandos nariu – manau, kad taip ir yra. Jis tęsia profesionalaus pasirengimo programą, nes jau yra pasiruošÄ™s važiuoti „Formulėje-1“ ir pernai įrodė, ką jis sugeba, taigi, jis spaudžia ir „Red Bull“ komandos pilotus.

Susiklostė įdomi situacija: kažkuria prasme jis presinguoja mus, o komandos vadovybė iš mÅ«sų reikalauja rezultatų, todėl spaudimą jaučia ir mÅ«sų sportininkai. Manau, kad šis spaudimas yra kur kas stipresnis nei kitose komandose“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Misiuliss
IP: 366514c | 03/31 02:25 Atsakyti
5iuose etapuose keitė Ricciardo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218