L. Mekies įvertino sunkumus, susijusius su ypatingomis viruso sąlygomis (1)

L. Mekies įvertino sunkumus, susijusius su ypatingomis viruso sąlygomis
logo Birželio 26 d. 11:19, Ferrari

Pirmosios aštuonios „Formulės-1“ lenktynės 2020 metų sezone įvyks be žiūrovų, iš kurių pats pirmais etapas bus organizuotas Austrijoje jau kitą savaitgalį. Atmosfera F-1 verslo klube bus kiek neįprasta, kadangi labai griežtų ribojimų sąraše – visas kompleksas draudimų, kurių tikslas – iki minimumo sumažinti žmonių kontaktus netgi vienos komandos viduje.

Ferrari“ sporto direktorius Laurentas Mekies spėja, kad sunkiausia iš visų bus mechanikams, kuriems karščio sąlygomis visą laiką reikės dėvėti kaukes.

„Visi mes prie to po truputį priprantame ir tai tampa mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi, - komentavo L. Mekies. -  „Ferrari“ ši priemonė yra laikoma privaloma, todėl ir bazėje mes nuolat dėvime kaukes. Tačiau viena yra jas nešioti biurų patalpose, o visai kita – kai reikia tai daryti lenktynių trasoje ir ankštuose garažuose, kur temperatūra gali viršyti 40 laipsnių“.

Italų komanda per varžybas tikisi rengti reguliarias pertraukas, kurių metu personalas atliks specialius kvėpavimo pratimus.

Lenktynių brigados skaičius sumažintas iki 80 žmonių, visi šie darbuotojai, likus 4 dienoms iki išvykimo į Austriją, turės atlikti koronaviruso testą, kurio rezultatai turi būti neigiami. Lenktynių savaitgalio metu tokius testus turės atlikti visi, kurie bus įleisti į autodromą – kas penkias dienas, o ne kas dvi, kaip buvo numatyta iš pradžių.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas