L. Norrisą apvogė po futbolo „Euro 2020“ finalo

L. Norrisą apvogė po futbolo „Euro 2020“ finalo
logo 2021 Liepos 13 d. 10:27, McLaren F1

Iš pradžių „The Sun“ laikraštis pacitavo liudininką, kuris patvirtino, kad „McLaren“ pilotas Lando Norrisas tapo apiplėšimo auka išeinant iš Wembley stadiono po „Euro 2020“ futbolo čempionato finalo, kai jis prarado brangų „Richard Mille“ laikrodį. Vėliau šią informaciją pavirtino ir „McLaren“ komanda.

„The Sun“ duomenimis, sirgaliai be bilietų, kurie įsiveržė į stadioną prieš rungtynių pradžią, užpuole L. Norrisą, kai šis bandė sėstis į savo superautomobilį „McLaren GT“: vienas chuliganas laikė Lando, o kitas nuo rankos nuplėšė laikrodį.

Po finalinių rungtynių Wembley stadione Lando tapo incidento dalyviu, per kurį iš jo buvo atimtas rankinis laikrodis. Laimei, pats Norrisas nenukentėjo, bet dėl visiems suprantamų priežasčių, patyrė šoką.

Komanda palaiko Lando, esame įsitikinę, jog visi F-1 sirgaliai prisidės prie šio palaikymo ir palinkės jam pačių geriausių rezultatų per artėjantį Didžiosios Britanijos GP etapą šį savaitgalį.

Kadangi šią bylą tiria Londono policija, mes negalime duoti daugiau komentarų“, - sakoma „McLaren“ išplatintame pareiškime.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332