L. Norrisas apie sprendimą susimažinti atlyginimą: tai geriausias būdas padėti „McLaren“

L. Norrisas apie sprendimą susimažinti atlyginimą: tai geriausias būdas padėti „McLaren“
logo 2020 Balandžio 05 d. 15:00, McLaren F1

Lando Norrisas mano, kad sprendimas susimažinti atlyginimą buvo geriausias būdas padėti atstovaujamai „McLaren“ komandai.

Siekdama sumažinti išlaidas ir išsaugoti darbo vietas, britų ekipa dalį personalo išleido atostogų, o vadovaujantys asmenys bei pilotai susimažino atlyginimus.

„Dėl priimtų sprendimų bus geriau visiems, tame tarpe ir man. Dabar darome viską, kad sezonui prasidėjus, visi galėtume sugrįžti ir tęsti savo darbus. Dabar tai liūdnas laikotarpis pilotams, komandos nariams ir visiems iš F-1 pasaulio“, - sakė L. Norrisas.

„Tiek daug vaikinų ir merginų įdėjo daug pastangų ir darbo, kad bolidai būtų paruošti lenktynėms. O dabar viskas stovi vietoje. Tikiuosi, kad klystu, bet nepanašu, kad šiemet pavyks daug ką nuveikti. Galbūt nepavyks surengti net kelių lenktynių.“

„Gaila, jog visi, kurie mėgsta kovoti dėl geresnio rezultato, dirbti prie bolido, dabar yra priversti sėdėti namuose. Bet kol kas nieko negalime padaryti. Viskas ką galime padaryti, tai pasirūpinti, kad situacijai pagerėjus visi galėtų sugrįžti į komandą ir tęsti savo darbus.“

Priminsime, kad susimažinti atlyginimą sutiko ne tik L. Norrisas, bet ir jo komandos draugas Carlosas Sainzas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos