L. Norrisas: kartais „Formulė-1“ būna labai žiauri

L. Norrisas: kartais „Formulė-1“ būna labai žiauri
logo Vasario 18 d. 20:25, McLaren F1

Lando Norrisą ir Alexanderį Alboną sieja seni draugiški santykiai ir „McLaren“ lenktynininkas labai pergyvena dėl Tailando kilmės draugo, kuriam 2021 metais neatsirado vietos „Formulėje-1“, kadangi naujuoju Maxo Verstappeno partneriu „Red Bull“ ekipoje tapo Sergio Perezas.

„Aš labai aukštai vertinu Alexą ir itin jį gerbiu. Gaila, kad jis prarado savo vietą komandoje, - L. Norriso žodžius cituoja „RaceFans“.-  Bet esu įsitikinęs, kad jis dar pakovos ir sugrįš į F-1 ateityje.

Mes su Alexu esame geri draugai, mūsų santykiai puikūs, dažnai kalbamės įvairiomis temomis, bet kalbų apie tai, kas su juo įvyko po praėjusio sezono, jei atvirai, tai nebuvo. Aš dėl jo pergyvenu, nes žinau, kad jis yra puikus pilotas ir dabar jam  nelengva.

Tai dar kartą patvirtina faktą, kokią žiauri gali būti „Formulė-1“ net su puikiais lenktynininkais, kurie jau yra įveikę daug konkurentų įvairiausiose varžybų kategorijose. Bet po to tu ateini į F-1 pasaulio čempionatą, o čia – labai rūsti aplinka. Kartais pasaulis būna žiaurus ir tavo karjera gali pasibaigti taip pat greitai, kaip ir prasidėjo“.

Lando Norrisas šiemet jau trečią sezono lenktyniaus „McLaren“ ir mano, kad per du sezonus nemažai pasiekė, tapo labiau patyrusiu ir pasirengusiu pilotu: „Pernai aš buvau patenkintas tuo, kaip susiklostė reikalai. Aš turėjau ką veikti ir sezonas buvo kur kas geresnis už debiutinį.

Atskiros sezono dalys buvo ypač sėkmingos, pavyzdžiui, jo pabaiga. Taigi, esu patenkintas, nors ir žinau, kad laukia dar daug darbo ir yra sričių, kuriose turiu pasitempti. Be to, bendradarbiavimas su Danieliu Ricciardo taip pat padės man tapti geresniu profesionalumo požiūriu“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos