„McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas įvertino kvalifikaciją Austrijoje.
Britas užėmė šeštą vietą, o jo komandos draugas Oscaras Piastris finišavo septintas.
L. Norrisas sakė: „Iš mūsų pusės tai buvo gera kvalifikacija. Šešta ir septintos vietos nėra tai, kur mes norime būti, tačiau jaučiau, jog mūsų ratai buvo geri ir tiesiog į viską žvelgiame realistiškai. Šiandien iš mašinos išspaudėme daug.
Dėl patikimumo jokio nerimo nėra. Jaučiame, kad esame kažkur netoliese, tačiau ne tokie greiti, kaip priekyje esančios mašinos. Nebuvome tokie greiti kaip jie Barselonoje, tačiau vairavau gerai.
Lenktynės Austrijoje yra ilgos ir visko gali atsitikti“, – po kvalifikacijos komentarą pateikė L. Norrisas.