L. Norrisas: negalėjau nuspėti, kad būsime greitesni už „Racing Point“

L. Norrisas: negalėjau nuspėti, kad būsime greitesni už „Racing Point“
logo Liepos 04 d. 20:54, McLaren F1

Austrijos trasos kvalifikacijoje Lando Norrisas parodė 4 rezultatą – tai geriausias „McLaren“ komandos lenktynininko iš Didžiosios Britanijos pasiekimas per neilgą jo karjerą „Formulėje-1“. Šiandien už jį greitesni tebuvo tik „Mercedes“ duetas ir Maxas Verstappenas.

Lando Norrisas: „Žinoma, kad tai suteiks papildomų jėgų visai komandai. Mes turėjome kažkokias prognozes, kokio rezultato galėjome tikėtis, o „Racing Point“ pilotai buvo labai greiti nuo pat savaitgalio pradžios ir mes nenumatėme, kad galėsime juos aplenkti ar bent arti iki jų prisikapstyti.

Tačiau kai mes pradėjome kvalifikaciją su minimalia degalų apkrova, mašina pradėjo važiuoti greitai ir pojūčiai buvo kur kas geresni. Pernai „McLaren“ neblogai pasirodė šioje trasoje ir mes esame įsitikinę, kad ji tinka mūsų bolidui. Tikiuosi, kad lenktynės čia irgi bus sėkmingos.

Beje, aš kol kas nesu įsitikinęs 100 proc., juk penktadienį „Racing Point“ buvo greitesnė ilgose ratų serijose; be to, „Ferrari“ taip pat turi gerą lenktynių tempą – net nežinau, kokios problemos jiems sutrukdė šios dienos kvalifikacijoje. Tačiau mane labiau jaudina „Racing Point“, nes jie turi gana greitą mašiną su efektyvia aerodinamika.

Taigi, iškilęs sudėtingas uždavinys, bet jei man pavyks išsilaikyti panašioje pozicijoje, būsiu labai patenkintas“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos