L. Norrisas: negaliu sau leisti gyventi Monake (5)

L. Norrisas: negaliu sau leisti gyventi Monake
logo Vasario 15 d. 17:03, McLaren F1

McLaren“ pilotas Lando Norrisas pripažįsta, jog kol kas uždirba nepakankamai, kad galėtų gyventi Monake, kaip kai kurie F-1 lenktynininkai. Lewisas Hamiltonas šiuo metu svarsto su „Mercedes“ apie algos padidinimą iki 60 mln. dolerių per sezoną, o Lando per metus gauna vos 400 tūkst. – ir yra patenkintas gyvendamas Londono apylinkėse...

Lando Norrisas: „Aš uždirbu nepakankamai, kad persikraustyčiau į Monaką. Aš visai neseniai nusipirkau naują namą, netoliese nuo komandos bazės. Jei neviršyti greičio, tai aš iki jos važiuoju per 3 min. 20 sek. Anksčiau aš gyvenau Hilforde, o dabar persikrausčiau į paprastesnį miestelį, bet greta komandos bazės ir draugų, todėl manęs visai netraukia Monakas.

Londonas yra visai greta, jei reikia, aš galiu lengvai atvažiuoti. Lyginant su kitais lenktynininkais, aš neuždirbu tiek, kad gyvenimo Monake privalumai kompensuotų prarastą galimybę su draugais apsilankyti Londone. Gali būti, kad ateityje tai pasikeis, bet dabar man patinka gyventi taip, kaip gyvenu, turėti galimybę pasimatyti su draugais. Jei pervažiuočiau į Monaką, tokio malonumo jau neturėčiau.

Gerai, kad mane retai kada pažįsta gatvėje. Aš nesu toks populiarus kaip Hamiltonas. Aš galiu ramiausiai vaikštinėti gatvėmis, manęs nestabdo autografams pasirašyti. Man tai patinka. Tačiau kartais aš jau pastebiu, kad kai kada kas nors pradeda į mane spoksoti pietų metu. Jūs stengiatės pavalgyti, o koks nors vaikinas jus nužiūrinėja, bet tai kol kas nelabai nervina“.

Komentarai (5)


Arnas Icewise
| Vasario 17 d. 17:54
eustachijus
| Vasario 17 d. 14:48

Jei tėvas turtingas antraštė absurdiška

O jei neturtingas, tada su antrašte viskas tvarkoj? Idito
eustachijus
| Vasario 17 d. 14:48
Jei tėvas turtingas antraštė absurdiška
relanium
| Vasario 15 d. 23:20
Tevo turtas virs 200 milijonu svaru,tai badaut tikrai ir taip neteks
tribeca
| Vasario 15 d. 18:30
Oi tik nereikia, dar vienas paprastas vyrukas milijonieriaus sunelis...
neonas
| Vasario 15 d. 17:28
Gal tas koks nors vaikinas yra kitokios pakraipos, todel ir nuziurineja... juk toks svelniu bruozu berniukas (:
×

F-1.lt pulsas