L. Norrisas papasakojo, ko trūksta D. Ricciardo

L. Norrisas papasakojo, ko trūksta D. Ricciardo
logo 2021 Birželio 02 d. 13:51, McLaren F1

McLaren“ pilotas Lando Norrisas papasakojo žurnalistams apie Danielio Ricciardo adaptacijos procesą naujoje komandoje. Britų sportininko nuomone, australui trÅ«ksta sugebėjimo greitai priprasti prie naujo automobilio, tokią savybę turėjo ankstesnis Norriso partneris „McLaren“ ekipoje Carlosas Sainzas.

„Danielis ir Carlosas daug kuo skiriasi, - kalbėjo Lando. - Bet pagal tai, ką turėjau progos pamatyti, galiu pasakyti, kad Ricciardo reikalinga mašina, kuri jam tinka. Tuo tarpo Sainzas yra geras tuo, kad jis sugeba susitvarkyti ir su sunkiai valdomu automobiliu.

Kai viskas eina pagal planą ir mašina atitinka Danielio vairavimo stilių, jis bÅ«na labai greitas O štai kai kas nors bÅ«na ne taip, kai atsiranda net ir nedidelių problemų, jo užtikrintumas pradingsta ir dėl to gali atsirasti dar didesnių problemų. Bet nepasakyčiau, kad su tuo susiduria tik vienas Ricciardo – panašioje situacijoje atsiduria dauguma pilotų perėję į kitą komandą“.

Ricciardo prieš šÄ¯ sezoną tapo Norriso komandos draugu, kuris „McLaren“ sudėtyje važiuoja jau trečiąjį sezoną. Per pirmuosius penkis etapus australas surinko dvigubai mažiau taškų nei britas (24 ir 56 taškus) ir yra penkiais laipteliai žemiau asmeninėje įskaitoje (8 vieta ir 3 vieta). Norrisas du kartus šiemet jau buvo užlipęs ant podiumo, tuo tarpu kai Ricciardo nė karto nefinišavo aukšÄiau šeštosios vietos.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332