L. Norrisas: pasirodžiau nežiniuku prieš H. Marko (2)

L. Norrisas: pasirodžiau nežiniuku prieš H. Marko
logo Sausio 02 d. 12:10, McLaren F1

Didžiosios Britanijos lenktynininkas Lando Norrisas prieš kurį laiką visai nenorėjo patekti į „Red Bull“ jaunimo programą, todėl kritiką iš kompanijos konsultanto Helmuto Marko pusės priėmė daugiau su humoru nei rimtai.

Oficialaus „Formulės-1“ tinklalapio svečiu neseniai buvo „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas, kuriam šiais metais teks garbė jau trečiąjį sezoną važiuoti „Formulės-1“ varžybose. Tarp kitų pokalbio temų britų pilotas prisiminė susitikimą su Helmutu Marko, kuris įvyko per Monako GP. Šalia „Formulės-1“ lenktynių ten tada vyko ir „Formulės Renault“ čempionato etapas, kurio vienu iš lyderių buvo L. Norrisas.

„Aš nugalėjau kvalifikacijoje ir greitai H. Marko paskambino mano vadybininkui, - pasakojo „McLaren“ pilotas. - Galiausiai mes nuėjome į susitikimą su Helmutu. Aš tada pirmą kartą atsidūriau „Formulės-1“ verslo klube – gal todėl prisimenu beveik kiekvieną to susitikimo žodį.

Marko pradėjo man uždavinėti įvairiausius klausimus. Pavyzdžiui, paklausė, kiek sveria „Formulės Renault“ bolidas. Aš, jei atvirai, supratimo apie tai neturėjau.  Gali būti, jog jis tikėjosi, kad mano atsakymai į panašius klausimus liesis tarsi iš pypkės. Bet aš sugebėjau pripažinti, kad nežinau. Helmutas atsakydamas pažymėjo: „O štai Maxas Verstappenas žinotų. Jis žino viską apie savo mašinas“.

Jau nebeprisimenu, ar tada buvo kokia nors galimybė įsilieti į „Red Bull“ jaunimo programą – tuo momentu aš jau neturėjau kuo skųstis. Mano rezultatai buvo geri (galiausiai Norrisas laimėjo tą turnyrą), tai leido jaustis užtikrintai, o mano vadybininkas gerai tvarkėsi su darbu. Ir jis galvojo, kad man geriau nepriklausyti jokioms jaunimo programoms, o atstovauti patį save“.

Po pergalės „Formulės Renault“ Europos taurėje Norrisas 2017 m. laimėjo „Formulės-3“ čempionatą, o 2018 m. buvo antras „Formulėje-2“ – ir tai leido jam po metų debiutuoti „Formulėje-1“.


Komentarai (2)
nervuotas
IP: 8b856b0 | 01/03 00:45 Atsakyti
Na gal tikejos, kad zino gerai technine puse, bet dar lygint su verstapenu, tai kam sakyt apie tai norrisui. Siaip nieko keisto, paskutiniai Marko pasisakymai tikrai neprimena jokio Doctor, nebent parodijos forma
Na taip
IP: 87e0c15 | 01/02 13:50 Atsakyti
Cia kaip pasimatyme apie buvusį draugą/žmoną pradedi šnekėti ir lyginti :D
×

TOP naujienos