L. Norrisas: pilotuoti 2022 m. F-1 bolidą „ne taip malonu“ (2)

L. Norrisas: pilotuoti 2022 m. F-1 bolidą „ne taip malonu“
logo Spalio 05 d. 21:14, F-1

McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas pareiškė, kad pilotuoti 2022 m. bolidą „ne taip malonu“, kaip šių metų automobilį.

Nuo kitų metų, kuomet įsigalios naujas technikos reglamentas, stipriai pakis bolidų aerodinamika, sugrįš taip vadinamas „žemės efektas“, ant automobilių bus montuojami 18 colių ratai.

L. Norrisas 2022 m. bolidą kol kas išbandė tik simuliatoriuje ir per daug optimizmu netryško.

„Tai visai kitoks automobilis, ne toks malonus vairuoti, kaip tas, kurį tenka pilotuoti šį sezoną. Bet tikiuosi, kad tokia pati situacija yra ir kitose komandose. Kol kas nėra prasmės galvoti, kad tai nuostabu ar baisu“, - sakė L. Norrisas. 

„Tiesiog turime kuo geriau atlikti savo darbą. Tikiuosi, kad kitą sezoną į priešsezoninius bandymus atvyksime su geru bolidu.“

Pirmoje sezono pusėje sirgaliams buvo pademonstruota 2022 m. bolido koncepcija. L. Norriso teigimu, „McLaren“ dar nepradėjo gaminti naujojo bolido. Britas pridūrė, kad kuriamos idėjos yra nuolat keičiamos.

„Vienintelis automobilis, kurį mes matėme, yra tas, kuris važiavo Silverstoune. Bolidas, kurį turime gamykloje, net nėra automobilis. Tai tik brėžinys popieriaus lape. Nemanau, kad jį pamatysime artimiausiu metu, galbūt tik kitais metais.“

„Matėme kai kuriuos bolido brėžinius, bet kiekvieną savaitę vis kažkas naujo ir vis kitokio. Nesunku kiekvieną savaitę daryti pakeitimus ir padaryti jį geresnį bei greitesnį.“


Komentarai (2)
Ffanas1
IP: a8a12f6 | 10/06 12:43 Atsakyti
Man
10/06 11:29

Labai sunku isivaizduoti kaip bolido kurio koncepcija is esmes keiciasi modelį galima padaryti simuliatoriuje, nerealu

Pritariu. Bet jie ten turi super kompiuterius, ir programuotojus turbūt kurie dirba su tais pačiais komandų inžinieriais ir lenktyninkais kurie gali padaryti artimą fiziką realybėje. Čia ne xbox F1 2020 ar Need for speed koks gi :) Skaičiau kažkur inteview kur Maxas ar Norrisas (nepamenu) - lygino žaidimus su savo simuliatoriumi. Tai sakė apart grafikos geros, nieko realaus nėra tuose žaidimuose, kai tuo tarpu simuliatorius tikras yra labai realus, tik neperteikia fizinių krūvių, visų G ir panašiai :)
Man
IP: c7a8f0f | 10/06 11:29 Atsakyti
Labai sunku isivaizduoti kaip bolido kurio koncepcija is esmes keiciasi modelį galima padaryti simuliatoriuje, nerealu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas