L. Norrisas po nesėkmingos trečiosios kvalifikacijos dalies: esu idiotas

L. Norrisas po nesėkmingos trečiosios kvalifikacijos dalies: esu idiotas
logo 2019 Rugsėjo 21 d. 20:12, McLaren F1

McLaren“ komandos lenktynininkas Lando Norrisas Singapūro GP kvalifikacijoje užėmė 10 vietą bei į priekį praleido abu „Renault“ pilotus, nors iki trečiosios kvalifikacijos dalies demonstravo kur kas geresnį tempą.

Vis tik finalinėje kvalifikacijos dalyje jaunasis britas nesugebėjo be klaidų nuvažiuoti nė vieno greitojo rato, o po važiavimų negailėjo kritikos sau.

„Jaučiausi tikrai gerai. Pirmoji kvalifikacijos dalis praėjo gerai, o antroji - net labai gerai. Buvau laimingas bei pasitikintis savimi, tačiau tinkamai nepasiruošiau trečiajai kvalifikacijos daliai, todėl negalėjau pasiekti geriausio rezultato.

Sesijos viduryje praradau koncentraciją. Viskas baigėsi labai blogai ir praradau daug laiko, nes tiesiog esu idiotas.

Kvailos klaidos apsunkina mano gyvenimą. Viduryje savo greitojo rato aš net rodžiau panašų tempą į tą, kuris buvo antrojoje dalyje, tačiau tuomet padariau didžiulę klaidą - posūkyje pasirinkau netinkamą pavarą.

Nors ratas trečiojoje kvalifikacijos dalyje buvo prastas, tačiau antrojoje viskas buvo gerai, todėl pasitikėjimas savo jėgomis tikrai nedingo, tiesiog ne viskas vyko taip, kaip norėjome“, - po kvalifikacijos kalbėjo L. Norrisas.

Komentarai (0)


×