L. Norrisas tikisi, kad ateityje „McLaren“ bus pajėgi kovoti su „Red Bull“ (5)

L. Norrisas tikisi, kad ateityje „McLaren“ bus pajėgi kovoti su „Red Bull“
logo 2019 Liepos 06 d. 23:08, Pirelli

Lando Norrisas išreiškė viltį, kad jo atstovaujama „McLaren“ komanda ateityje bus pajėgi rimčiau pasipriešinti „Red Bull“ ekipai.

Austrijoje vykusių F-1 lenktynių pirmoje pusėje jaunasis britas buvo aplenkęs Lewisą Hamiltoną ir vienu metu važiavo priešais Maxą Verstappeną. Sportininkas galų gale finišavo šeštas, už savęs palikęs antrąjį „Red Bull“ pilotą Pierre‘ą Gasly. Tuo tarpu iš rikiuotės galo startavęs Carlosas Sainzas varžybas baigė aštuntas.

„Bolidas buvo tikrai geras, tad jei būtų reikėję, galėjau važiuoti greičiau. Paskutiniuose ratuose Gasly mane spaudė, bet aš dariau tai, kas man buvo liepta - taupiau padangas ir nerizikavau“, - pasakojo L. Norrisas.

„Viską vertinant bendrai, mes po truputi artėjame prie „Red Bull“. Galbūt kai kuriose trasos galėsime jiems rimčiau pasipriešinti. Galbūt Monzoje? Jie prarandą laiką tiesiosiose. Galbūt Monzoje jiems bus sunkiau nei kitose trasose.“

L. Norrisas išlieka realistas ir teigia, kad vidutiniokėms pirmas tris vietas užimančios komandos vis dar yra sunkiai pasiekiamos.

„Esu įsitikinęs, kad vertinant lenktynių tempą, mes vis dar stipriai nuo jų atsiliekame. Galbūt kvalifikacijoje turime daugiau šansų įsivelti į kovą. Jie vis dar turi geresnį bolidą. Galbūt ne patį geriausią, bet posūkiuose jie tikrai greitesni. Lenktynėse jie geriau susitvarko su padangomis ir jų tempas yra geresnis.“

Konstruktorių įskaitoje „McLaren“ užima ketvirtą vietą ir 20 taškų lenkia „Renault“, tačiau daugiau nei 100 taškų atsilieka nuo „Red Bull“.


Komentarai (5)
Vamzdiec
| 07/06 23:27 Atsakyti
Lando Norrisas paneige gandus,kad tikisi, kad ateityje „McLaren“ bus pajėgi kovoti su „Red Bull - visa tai buvo panašu į nevykusį balandžio pirmosios pokštą?
talianas
| 07/07 07:16 Atsakyti
Vamzdiec
07/06 23:27

Lando Norrisas paneige gandus,kad tikisi, kad ateityje „McLaren“ bus pajėgi kovoti su „Red Bull - visa tai buvo panašu į nevykusį balandžio pirmosios pokštą?

Šiaip tai priešingai kalba. Ar čia šiame komentare yra paslėptas neįkandamas sarkazmas?
Accadia
| 07/07 11:26 Atsakyti
Lando kukliai pasako tiesą. "Red Bull bus lėti Monzoje" - insider info ar loginiai pasvarstymai? Man patiko, kaip jis drąsiai užlindo į p2 Austrijos starte, duokit vaikiui geresnę mašiną.
Despacito
| 07/07 14:53 Atsakyti
P3*, bet nepaisant to, tu teisus esi, kad jis nusipelno geresnios mašinos :)
Rimvydas Rozenas_2
| 07/07 15:28 Atsakyti
Va kai iki buliu truks 20( beje gasly mazai atveza)ir bus 100 atsipleše nuo renuku tada tokios kalbos gal ir skambet itikinaciai,pakolkas tik šlapi sapnai :)
×

TOP naujienos