L. Norrisas: tikiuosi, tokių dienų bus daugiau

L. Norrisas: tikiuosi, tokių dienų bus daugiau
logo 2021 Gegužės 23 d. 20:06, McLaren F1

McLaren“ lenktynininkai skirtingai įvertino Monako GP rezultatus ir tai visai logiška: jei Lando Norrisas finišavo trečias ir vėl užlipo ant podiumo – antrą kartą šiame sezone, tai Danielis Ricciardo nepateko į pirmąjį dešimtuką ir finišavo tik 12-toje vietoje.

Lando Norrisas: „Žinoma, kad prieš lenktynes Monake visai negalvojau, kad galėsiu užlipti ant podiumo. Aišku, kad apie tai svajojau, bet tam reikėjo, kad viskas susiklostytų idealiai ir suprantama, kad tavo pusėje būtų sėkmė. Manau, kad savaitgalis buvo daug geresnis nei mes tikėjomės.

Bolidas nuo pat pirmos dienos veikė gerai, jaučiausi užtikrintai prie vairo, be to, pavyko pasinaudoti tuo, kad varžovai turėjo problemų arba jie darė klaidas. Dėl to mes įgavome pranašumą ir aš galėjau užlipti ant podiumo.

Malonu suprasti, kad galėjome pilnai pasinaudoti galimybėmis, kurios mums buvo suteiktos. Podiumas Monake – visada ypatingos emocijos. Prieš dvi savaites Barselonoje mes buvome labai toli nuo podiumo, todėl komandos laukia daug sunkaus darbo, nors šiandien reikia švęsti vietą ant apdovanojimų pakylos. Juolab, kad kitose trasose vargu ar „McLaren“ galės būti tokia konkurencinga.

Bet tokios dienos kaip ši – labai motyvuoja visą komandą ir tikiuosi, kad panašių dienų bus ir daugiau“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332