L. Norrisas: „Williams“ artėjantį sezoną bus kur kas arčiau varžovų (1)

L. Norrisas: „Williams“ artėjantį sezoną bus kur kas arčiau varžovų
logo Balandžio 03 d. 20:58, Williams

Williams“ komanda praėjusį sezoną neturėjo jokių šansų rimčiau pakovoti dėl taškų „Formulėje-1“ ir finišavo paskutinėje vietoje su vos vienu tašku, kurį iškovojo Robertas Kubicas.

Nepaisant to, „McLaren“ atstovas Lando Norrisas yra įsitikinęs, jog praėjusį sezoną rikiuotės uodegoje buvusi komanda padarė pažangą ir varžovai ją turės vertinti kur kas rimčiau.

„Manau, kad „Williams“ artėjantį sezoną bus kur kas arčiau varžovų. Jie kovos dėl taškų, todėl turėsime juos vertinti kur kas rimčiau.

Kurdami strategiją lenktynėms dabar turėsime galvoti ir apie šios komandos pilotus. Aplenkti „Williams“ bolidus tikrai nebus lengva“, - bendraudamas su „Autosport“ kalbėjo L. Norrisas.

Britas taip pat negailėjo pagyrų „Racing Point“ ekipai, kuri visus nustebino savo tempu žiemos bandymų metu. Tiesa, L. Norrisas kol kas nėra tikras, koks yra realus šios komandos pajėgumas.

„Kol kas sunku vertinti jų tikrąjį potencialą. Bandymų pradžioje „Racing Point“ atrodė labai konkurencingai. Jie turi bolidą, kuris gali puikiai veikti visose trasose. Manau, kad „Racing Point“ bus stiprūs kiekvieną lenktynių savaitgalį.

Kol kas neaišku, ar jie bus gerokai priekyje mūsų, ar ir toliau vyks artima kova rikiuotės viduryje. Lyginant su praėjusiais metais, „Racing Point“ žengė tvirtą žingsnį į priekį, tačiau visi suprantame, dėl ko tai įvyko“, - pridėjo „McLaren“ atstovas.


Komentarai (1)
saab
| 04/05 18:02
ir kuo remiantis tas as..... pareiske nuomone? geras straipsnis-gal jum parasyt tokiu, matau truksta?
×

F-1.lt pulsas