L. Norrisas: „Williams“ kitąmet turės stiprią pilotų porą

L. Norrisas: „Williams“ kitąmet turės stiprią pilotų porą
logo 2018 Lapkričio 30 d. 00:36, Pirelli / LAT Images

Naujasis „McLaren“ komandos pilotas ir F-1 naujokas Lando Norrisas mano, kad „Williams“ komanda kitų metų sezonui turės stiprią lenktynininkų porą.

Minėtoji britų ekipa pasirašė sutartis su Robertu Kubica ir George‘u Russellu. Būtent pastarasis įveikė L. Norrisą šiemet F-2 čempionate kovoje dėl čempiono titulo. Tuo tarpu L. Norrisas už savęs trečioje vietoje paliko kitą būsimą F-1 naujoką Alexanderį Alboną.

„Roberto gerai nepažįstu. Meksikos ir Brazilijos trasose važinėjau dviračiu. Robertas sakė, kad važinėja dviračiu kasdien. Tuo tarpu aš važinėju tik lenktynių savaitgaliais. Mes truputi pasikalbėjom. Tad apie jį žinau nelabai daug. Jis šaunus vyrukas“, - pasakojo L. Norrisas.

„Pamenu, kai pradėjau žiūrėti F-1 lenktynes, mačiau kaip jis lenktyniauja. Visi tuomet sakė, kad jis yra labai geras pilotas, todėl visada į jį atkreipdavau dėmesį. Nors jo karjerą F-1 sekiau neilgai, žinau ką jis sugeba.“

„Džiugu, kad jis vėl lenktyniaus F-1. „Williams“ komandai pasisekė, nes kitąmet jie turės du stiprius pilotus. Tikiuosi gerų dvikovų.“


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas