L. Rossi: Europos trasoms reikia pasitempti (3)

L. Rossi: Europos trasoms reikia pasitempti
logo Sausio 23 d. 11:31, Racing Point

„Alpine“ komandos generalinis direktorius Laurentas Rossi mano, kad istorinės trasos Monzoje ir Silverstoune ilgainiui gali iškristi iš „Formulės-1“ tvarkarašÄio, jei etapų organizatoriai nepertvarkys šių trasų pagal šiuolaikinius standartus.

Laurentas Rossi: „Šiuolaikinės trasos labai aukštai iškėlė kartelę infrastruktÅ«ros prasme. Ypač tai akivaizdu Abu Dabyje, kur viskas beveik idealu. Vieta labai graži, trasos šeimininkai labai teisingai pakoregavo jos konfigÅ«raciją, kuri tapo dar geresnė nei buvo. Lenktynininkams ji labai patinka.

Lyginant su Abu Dabiu, didžioji dalis istorinių trasų atrodo pasenusios ir susidėvėjusios. Šaunu lenktyniauti Monzoje ar Silverstoune, man labai patinka šios lenktynės, bet jos turi atitikti šiuolaikinį lygį, nes dauguma kitų trasų tampa vis geresnėmis.

Gali bÅ«ti, jog Saudo Arabijoje kiek persistengė – greitis ten buvo per didelis. Mums pavyko išvengti avarijų, bet kitos komandos jų turėjo gana daug.

Apskritai, man patinka atvažiuoti į naujas trasas. Originalus dizainas, stebėtinai gera infrastruktÅ«ra. Tai turėtų europietiškų trasų valdytojams duoti daugiau motyvacijos kuo greičiau imtis atnaujinimo darbų“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 34
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 038e568 | 01/24 16:26 Atsakyti
Kazkodel
01/23 13:23

Visame pasaulyje yra vertinama klasika, senoviskos meno vertybes ir panasiai. Jeigu tos trasos atitinka saugumo reikalavimus ir visus kitus. Gal nera taip svarbu, kad butu palmiu aplink prisodinta.

sugriuvusi klasika niekur nera vertinama, Rossi kalba apie infrastruktura, o ne trasa pacia, asfalta, zole ar dar kazka.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 01/24 14:05 Atsakyti
Jo tam L.Rossi, matyt betonkės labai patinka, jei ne Hamio ir Maxo kova, būtų eilinės boring lenktynės, kaip dažniausiai pastoviai būna Artimuosiuose Rytuose. Prancūzija ir turi betonkę, ar ten įdomu būna, nu tikrai, kad ne, Silverstoune ir Monza ir be modifikacijų be galo įdomūs etapai beveik visada būna.
Kazkodel
IP: bb74d3b | 01/23 13:23 Atsakyti
Visame pasaulyje yra vertinama klasika, senoviskos meno vertybes ir panasiai. Jeigu tos trasos atitinka saugumo reikalavimus ir visus kitus. Gal nera taip svarbu, kad butu palmiu aplink prisodinta.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas