L. Sargeantas: ar liksiu komandoje? Aš nežinau

L. Sargeantas: ar liksiu komandoje? Aš nežinau
logo 2023 Lapkričio 24 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Šiuo metu sutartis kitam sezonui turi 19 iš 20 F1 pilotų. Dėl savo ateities nėra tikras vienintelis Loganas Sargeantas iš „Williams“. Kaip sako pats amerikietis, šiuo metu jis pats dar negali atsakyti į klausimą, ar kitą sezoną ir toliau sėdės už „Williams“ vairo.

„Ar aš liksiu komandoje? Tai yra geras klausimas ir atsakymo į jį aš nežinau. Tačiau mano užduotis yra tiesiog dalyvauti lenktynėse. Pats jaučiu, kad per paskutinius keletą GP situacija tapo daug geresnė.

Aš tiesiog stengiuosi kuo geriau atlikti savo darbą. Manau, kad vertinant tai, kaip viskas klostosi paskutiniu metu, niekas neturėtų matyti problemų.

Koks mano pasiekimas debiutiniame sezone man yra reikšmingiausias? Pasirodymas Las Vegaso kvalifikacijoje. Pagaliau galėjau visose sesijose parodyti savo gebėjimus, o tai buvo tikrai malonu. Žinoma, tame etape turėjome greitą automobilį, tačiau man tai buvo tikrai svarbus įvykis“, - kalbėjo L. Sargeantas.

L. Sargeantas šiame sezone iškovojo viso labo vieną tašką. Jį pilotas gavo tuomet, kai Jungtinių Valstijų GP buvo diskvalifikuoti Lewisas Hamiltonas ir Charlesas Leclercas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237