L. Sargeantas džiaugiasi, jog F1 populiarėja JAV

L. Sargeantas džiaugiasi, jog F1 populiarėja JAV
logo Spalio 02 d. 13:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Loganas Sargeantas šiame sezone yra vienintelis F1 dalyvaujantis lenktynininkas iš JAV. Amerikietis džiaugiasi, jog jo šalyje šis sportas vis labiau populiarėja, tačiau kartu pripažįsta, jog jam sunku įvertinti savo paties populiarumą gimtinėje, kadangi ten praktiškai nebūna.

„Šiemet JAV vyksta net trys GP, o tai yra tikrai labai šaunu. Majamio lenktynės buvo ypatingos, ypač man, kaip amerikiečiui. Vairuotojų paradas Majamyje buvo pirmoji mano proga prisistatyti vietos publikai, todėl tai tikrai buvo puiki patirtis. Man įdomu kaip bus Ostine ir Las Vegase. Iš šių etapų taip pat tikiuosi daug.

Taip, aš tampu tikrai žinomesnis valstijose. Tačiau kiek gerai esu žinomas, tikrai sunku pasakyti, kadangi ten būnu ne taip dažnai. Praktiškai visą laiką praleidžiu Londone“, - kalbėjo „Williams“ pilotas.

Primename, jog L. Sargeantas šiame sezone dar nėra iškovojęs taškų ir neturi kontrakto kitiems metams. Visgi, bent jau paskutinių pranešimų teigimu, „Williams“ yra linkusi išlaikyti amerikietį.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749