L. Sargeantas: klaida starte kainavo man Majamio lenktynes (1)

L. Sargeantas: klaida starte kainavo man Majamio lenktynes
logo Gegužės 11 d. 17:46, Williams Racing

Pirmajame namų etape Majamyje Loganas Sargeantas pasirodė nesėkmingai - „Williams“ lenktynininkas pirmajame rate sugadino priekinį sparną bandydamas aplenkti Lance'ą Strollą. Loganui teko sukti į boksus keistis sugadinto sparno ir pereiti prie kietųjų padangų, o tai atėmė bet kokius amerikiečio šansus pakovoti su varžovais.

Sargeantas finišavo paskutinis ir prisiėmė kaltę sau dėl labai nesėkmingo penktojo sezono etapo.

„Startas buvo normalus, bet vėliau antrame sektoriuje aš neteisingai išdėsčiau mašiną trasoje ir sugadinau priekinį sparną, - kalbėjo L. Sargeantas. - Tai sugadino man visas lenktynes. O vėliau man pavyko 54 ratus nuvažiuoti su kietosiomis padangomis – ši atkarpa nebuvo bloga. Nuo pat pradžių mÅ«sų bolidas buvo sureguliuotas konservatyviai – tokio reguliavimo mes laikėmės visas lenktynes.

Gaila, kad taip atsitiko. Klaida pirmame rate atėmė iš „Williams“ bet kokius šansus ir aš atsiprašau komandos. Atsižvelgsiu į tai ir judėsiu į priekį.

Savaitgalis suteikė man malonumo, nors lenktynės ir buvo prastos. Nemėgstu, kai viskas taip klostosi, bet man patiko namų lenktynės ir nežadu sustoti ateityje“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tukas21
IP: 3d65717 | 05/12 15:10 Atsakyti
Pridirbau nesąmonių, bet savaitgalis man suteikė malonumą. Fantastika.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778