L. Sargeantas: mažiau posūkių turėtų mums padėti

L. Sargeantas: mažiau posūkių turėtų mums padėti
logo 2023 Rugsėjo 15 d. 12:35, Williams Racing

Logano Sargeanto laukia pirmoji pažintis su Singapūro miesto trasa, nors „Williams“ pilotas ir pripažįsta, jog teoriškai Marina Bay trasa nelabai tinka jų FW45 bolidui.

Loganas Sargeantas: „Man patinka naktinės lenktynės ir kai prieš daugelį metų aš pradėjau žaisti kompiuterinius žaidimus, skirtus „Formulei-1“, tai visų pirma treniruodavausi virtualioje Singapūro GP trasoje.

Jau nežinau, kodėl pasirinkau būtent ją, bet lenktyniauti čia labai patiko ir visada norėjau važiuoti realioje Marina Bay trasoje. Manau, čia manęs laukia ypatingas savaitgalis, aš stengiausi kuo geriau jam pasiruošti, treniravau ištvermę karštomis oro sąlygomis, bet galiu pasakyti, kad kol kas nesu turėjęs ekstremalių lenktynių sąlygų.

Man atrodo, kad jei lenktynės vyksta vakare, tai viskas turėtų būti normalu. Gali būti, kad po sekmadienio aš pakeisiu savo nuomonę, bet jau dabar mes pakeitėme treniruočių režimo grafiką.

Teoriškai, kai mes analizuojame trasos konfigūraciją, ji nelabai tinka mūsų bolidui. Kadangi posūkių tapo mažiau, tai turėtų mums padėti, bet didelio užtikrintumo tame nėra. Pasistengsime surasti optimaliausius bolido reguliavimus, juolab, kad mes buvome gana greiti Zandvoorte, o Nyderlandų trasoje taip pat reikėjo aukštos prispaudžiamosios jėgos. Tikiuosi, kad „Williams“ sugebės rodyti aukštą tempą“.

Taip pat L. Sargeantas kelis žodžius tarė apie jo tolimesnio bendradarbiavimo su „Williams“ perspektyvas: „Jei noriu likti komandoje, turi demonstruoti stabilią pažangą likusiuose sezono etapuose ir privalau judėti į priekį. Galvoju, kad man tai pavyksta ir jei aš nuodugniai rengsiuosi kiekvienam būsimam etapui, progresas niekur nedings“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0