L. Sargeantas: po praeito sezono priaugau penkis kilogramus (3)

L. Sargeantas: po praeito sezono priaugau penkis kilogramus
logo Vasario 11 d. 08:15, Williams nuotr.

Pirmas sezonas „Formulėje-1“ Loganui Sargeantui. Per visą sezoną pavyko iškovoti vos 1 tašką, kuris kuriozišku bÅ«du buvo pasiektas namų lenktynėse, Ostine.

Nepaisant tokio pasirodymo, amerikietis išgyveno. Jis dar vienerius metus važiuos „Williams“ komandoje ir šÄ¯kart sieks nustebinti visus.

Po naujo bolido pristatymo L. Sargeantas kalbėjo apie vietas, kuriose jis turi patobulėti. Jis taip pat atskleidė, kad priaugo kelis labai svarbius kilogramus. 

„Šis tarpsezonis buvo labai gera galimybė man apie viską gerai pagalvoti, kalbu iš psichologinės, emocinės bei fizinės pusės: kur aš turiu patobulėti, kur turiu bÅ«ti geresnis“, – su „autosport.com“ kalbėjo „Williams“ lenktynininkas. 

„Supratau, kad turiu su savimi geriau tvarkytis. Momentais per sezoną per daug spaudžiau iš savęs, tai turėjo įtakos man už trasos ribų, kas su laiku persiduoda ir į trasą.

Fiziškai nebuvau ten, kur turiu bÅ«ti. Dabar padariau viską, kad ten būčiau. Kaip pavyzdys, šiuo metu esu penkiais kilogramais sunkesnis, negu buvau prieš praeito sezono pradžią, todėl jaučiuosi žymiai sveikesnis ir labiau pasiruošÄ™s pradėti.

Jaučiuosi visiškai kitoks žmogus, jaučiuosi lyg fiziškai būčiau geriausios formos, kurios kada nors esu buvęs. Tikiu, kad bÅ«damas dabartinės formos tiesiog žymiai geriau ir patogiau jausiuosi mašinoje, tuomet gali pasirodyti rezultatai“, – teigė amerikietis.

Loganas Sargeantas su Alexanderiu Albonu 2024 metais bus „Williams“ pora. Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JOX
IP: 0067796 | 02/11 20:07 Atsakyti
Nu mes visi laukiam ir noresim pažiūrėti kaip tu atrodysi šiais metais:)
Speju kad bus panašiai
Batka
IP: bc18e29 | 02/12 00:54 Atsakyti
Kai akyse ne ziburio ugneles tai augink neaugines to svorio. Ar 60 ar 90kg vistiek vaziuosi gale.

Ps. Jokios neapykantos, didziaudia pagarba kiekvienam sportininkui. Bet faktams reikia ziureti i akis. Birutis niekada nebus sabonis, o sergeantas cempionas
Prognozė
IP: 9195255 | 02/12 00:57 Atsakyti
Bus naujas žmogus, iškovos dvigubai daugiau taškų nei pernai, sulauks daug pagyrų iš James kad taip ryškiai patobulėjo. Tuo tarpu Albonas surinks 40+ taškų ir dar kartą taps atradimu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0