L. Sargeantas: svarbu, kad neiškiltų problemų

L. Sargeantas: svarbu, kad neiškiltų problemų
logo 2023 Spalio 06 d. 15:03, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Williams“ komanda liko vienintelė pasaulio čempionate, kurioje dar yra laisva piloto vieta kitam sezonui: tik su Alexu Albonu yra viskas aišku, kad jis kitais metais toliau lenktyniaus „Williams“. Kai dėl Logano Sargeanto, tai amerikietis yra 20-tas turnyrinėje lentelėje ir kol kas neturi uždirbęs nė vieno taško, o štai bolidą yra sudaužęs ne vieną kartą.

Tačiau komandos vadovas Jamesas Wovlesas neseniai leido suprasti, kad ir toliau pasitiki L. Sargeantu: „Mes norime, kad jis pilotuotų mūsų mašiną ir kitais metais ir tai iš esmės priklauso nuo mūsų“.

Atvykęs į Katarą, A. Albonas buvo paklaustas apie jo komandos partnerį ir, Alexo nuomone, Loganas yra nusipelnęs vietos „Formulėje-1“. Pačio Sargeanto žodžiais tariant, likusiuose sezono etapuose jis tikisi bent iš dalies atsilošti dėl ankstesnių nesėkmių.

„Esu nusiteikęs normaliai. Tiesą sakant, jei kalbėsime apie mano lenktyninį tempą, tai per pastaruosius keturis etapus jis buvo neblogas, - pasakojo Sargeantas prieš Kataro GP pradžią. - Bet paprasčiausiai reikėjo išvengti nemalonumų, o būtent jie buvo lemiami paskutiniuose savaitgaliuose, o ne mano tempas, kuris palaipsniui tampa vis geresnis.

Matyt, kad dabar svarbiausia visa tai kompensuoti, reikia pasiekti, kad mano važiavimas nebūtų apsunkintas pašalinių dalykų. Turint galvoje, kokį tempą „Williams“ bolidas gali rodyti, manau, kad galėsiu kiek primažinti apsukas, kad mano pilotavimas netemdytų GP savaitgalių.

Kiek galėjau išsiaiškinti, trasa Katare išties įdomi ir apie ją aš daug sužinojau, dirbdamas su simuliatoriumi. Kadangi laukia šeštadienio sprintas, šis savaitgalis bus sudėtingas – ne tik mums, bet ir apskritai visiems sportininkams.

Spėju, kad trasos būklė labai greitai keisis, nes šį savaitgalį Losaile lenktyniaus ne vien „Formulė-1“, todėl penktadienio treniruotėje asfaltas dar bus gana purvinas ir tai gali rimtai atsiliepti rezultatams.

Oro sąlygos per treniruotę ir per kvalifikaciją smarkiai skirsis, todėl reikia daug ką numatyti iš anksto, ypač ruošiantis kvalifikacijai“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0