L. Sargeantas „Williams“ bolidą išbandys Ostino trasoje

L. Sargeantas „Williams“ bolidą išbandys Ostino trasoje
logo Rugpjūčio 02 d. 21:57, Williams

Williams“ komanda šiandien oficialiai pranešė, kad jos jaunųjų pilotų programos narys Loganas Sargeantas sės prie F-1 automobilio vairo Ostino trasoje vyksiančių laisvųjų F-1 treniruočių metu.

Pagal šiemet galiojančias taisykles, kiekviena komanda bent du kartus turi suteikti galimybę jaunam sportininkui išbandyti savo F-1 automobilį laisvųjų treniruočių metu.

Praėjusių metų „Formulės-E“ čempionas Nyckas de Vriesas jau išbandė „Williams“ bolidą Ispanijos trasoje. Tuomet olandas trumpam buvo pakeitęs Alexą Alboną. Tuo tarpu Ostine savo automobilį užleis Nicholas Latifi, o jį vairuos L. Sargeantas.

„Labai džiaugiuosi šia man suteikta galimybe sudalyvauti laisvosiose treniruotėse Austine“, - teigė sportininkas.

„Tai, jog galėsiu tai padaryti JAV GP metu, man bus ypatinga akimirka. Didelis ačiū „Williams“ komandai už pasitikėjimą ir tikėjimą, kad galiu gerai atlikti darbą. Mano tikslas bus kuo daugiau išmokti apie šios kartos bolidus. Nekantriai laukiu tos akimirkos ir stengiuosi maksimaliai ja pasimėgauti.“

L. Sargeantas šiemet sėkmingai debiutavo „Formulės-2“ čempionate. Iškovojęs dvi pergales ir dar du kartus užlipęs ant apdovanojimų pakylos, amerikietis lenktynininkų įskaitoje kol kas užima trečią vietą.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas