L. Strollas: komanda taps viena iš geriausių (2)

L. Strollas: komanda taps viena iš geriausių
logo 2019 Sausio 04 d. 15:17, XPB Images

„Racing Point“ komandos bendrasavininkis, verslininkas Lawrence‘as Strollas tikisi padaryti komandą viena iš geriausių „Formulėje-1“, nors dar prieš metus negalvojo apie tokias investicijas, palaikydamas „Williams“ ekipą, kurioje lenktyniavo jo sūnus Lance‘as. Tačiau „Williams“ rezultatai pasilieka tikėtis geresnių laikų, o štai „Force India“ ekipą ištiko rimta krizė – kritiniu momentu Lawrence‘as atėjo į pagalbą.

Lawrence‘as Strollas: „Aš nesiruošiau pirkti naujos „Formulės-1“ komandos. Priežastis, dėl ko mane ir mano konsorciumo investuotojus tai sudomino – komandos unikalumas. Neįtikėtinos konkurencijos sąlygomis jie buvo ketvirti 2016 ir 2017 metais ir tikrai būtų buvę ketvirti praėjusiais metais, jei sezono viduryje nebūtų pasikeitę savininkai. Tai geriau nei bet kurie žodžiai pasako apie šios ekipos bendradarbių lygį.

Šie vaikinai išleisdavo mažiausiai ir pasirodydavo geriausiai. Aš tame mačiau verslo galimybę, turėdamas galvoje ir tai, kad nuo 2021 metų žadama riboti komandų biudžetus ir kur kas teisingiau paskirstyti prizines lėšas tarp mažųjų komandų. Ateityje tai gali atnešti pelną. „Formulėje-1“ iš viso yra tik 10 komandų. Vienos iš jų valdymas yra privilegija, kuri ateityje galėtų tapti vertingu aktyvu.

Aš žadu labai rimtai dalyvauti komandos reikaluose. Visų pirma, kadangi niekas nesulaužyta, todėl nieko remontuoti ir nereikės. Komandoje dirba labai stipri vadyba, jie visą eilę metų puikiai tvarkėsi, todėl reikia paprasčiausiai jiems padėti. Antra, ekipai reikia garantuoti finansinį stabilumą.

Mūsų tikslai? Trumpalaikis tikslas  - išsaugoti dabartinį konkurencingumą. Vidutiniai tikslai – kovoti dėl trečios vietos Konstruktorių įskaitoje, o ne dėl ketvirtos. Na, o ilgalaikėje perspektyvoje, kai pasikeis taisyklės, komanda turi tapti viena iš geriausių techninio aptarnavimo zonoje“.

Komentarai (2)


A85
| 2019 Sausio 05 d. 23:50
žiūrovas f-1
| 2019 Sausio 05 d. 21:15

Idomu kiek turi Lawrence‘as Strollas, kad sugeba isigyti F-1 ekipa?

Nu negi sunku į Google įrašyt Lawrence Stroll net woth? Atsakymas – 2,7 mlrd. $ Plius, komandą įsigyjo ne jis vienas, o su kitais Kanados milijardieriais, tai, realiai, jiems ten kapeikos gavosi.
žiūrovas f-1
| 2019 Sausio 05 d. 21:15
Idomu kiek turi Lawrence‘as Strollas, kad sugeba isigyti F-1 ekipa?
×