L. Strollas: nesu suinteresuotas palikti komandą (2)

L. Strollas: nesu suinteresuotas palikti komandą
logo Birželio 13 d. 13:31, Pirelli nuotr.

„Aston Martin“ vairuotojas Lance‘as Strollas lenktyniauja ekipoje, kuri priklauso jo tėvui. Dėl šios priežasties kanadietis dažnai sulaukia kritikos. Ne vienas apžvalgininkas yra raginęs F-1 ekipą atsisakyti šio sportininko, kadangi tik tuomet galėtų tapti konkurencinga.

Visgi, kaip teigia pats L. Strollas, jis komandos palikti neplanuoja. Pilotas taip pat akcentavo, jog per daugybę metų priprato prie lipdomų etikečių, todėl į tai per daug nekreipia dėmesio.

„Visos šitos kalbos yra mano karjeros dalis. Tokia ji jau yra. Aš su tuo susidÅ«riau daugelį metų, todėl prie to pripratau. Orientuojuosi į dalykus, kurie vyksta trasoje.

Ne, aš nesu suinteresuotas palikti komandą. Esame įdomioje trajektorijoje, mÅ«sų projektas tikrai yra labai įdomus. Man labai svarbu bÅ«ti šios kelionės dalimi. Negalvoju apie tai, jog galėčiau ieškoti galimybių kitose komandose. Planas yra, kad kitąmet liksiu šioje komandoje. Žinoma, dar labai anksti, tačiau aš esu įsipareigojęs komandai“, - sakė L. Strollas.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rolle
IP: 7314d9c | 06/13 16:17 Atsakyti
Tai nors ir norėtum i kita komanda,niekas neimtu.Belieka sedet tetusio komandoje.Musu projektas,čia tai prajuokino...
Siteira
IP: fb196db | 06/13 20:45 Atsakyti
„Visos šitos kalbos yra mano karjeros dalis. Tokia ji jau yra."
Gaila kad gauti f1 piloto licenzijai nereikia pereiti psichiatro patikros
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061