L. Strollas: patirtis „Williams“ nepadėtų (2)

L. Strollas: patirtis „Williams“ nepadėtų
logo 2018 Rugsėjo 07 d. 10:50, Williams / LAT Images

F-1 užkulisiuose kalbama, kad „Williams“ komandai būtų kur kas geriau, jeigu komandą vestų patyręs pilotas.

Šiuo metu „Williams“ gretose yra antrus metus važiuojantis Lance‘as Strollas ir naujokas Sergejus Sirotkinas. Vis dėlto kanadietis yra įsitikinęs, kad tai neišspręstų jokių problemų.

„Manau, kad jau esu tai sakęs keliskart šiais metais ir dar kartą pasakysiu, kad patirtis nepadėtų. Mes turime sunkumų kitose vietose šiais metais ir taip buvo nuo pat pirmos dienos.

Sakyčiau, kad mes turime visai kitas problemas žiūrint į tai, kaip bolidas elgiasi ir kaip mes tobulėjame visus metus.

Jeigu kaip pavyzdį paimčiau „McLaren“, nors nesu pozicijoje komentuoti jų darbą, tačiau jei pažiūrėtumėte į Alonso, kuris turi labai daug patirties, tai Belgijoje jiems buvo taip pat sunku kaip ir mums. Mes turėjome beveik vienodą greitį kvalifikacijoje, taidgalima tą patį sakyti ir apie juos.

Aš tiesiog pateikiau pavyzdį, nekomentuoju jų darbo niekaip, kadangi nesu tokioje pozicijoje, bet mano akimis, tai pasako viską“, - kalbėjo L. Strollas.


Komentarai (2)
Rimvydas Rozenas_2
| 09/09 17:55
Kai sugebi padaryt toki šuoli atgal tai aišku kad net pats geriausias draiveris nebepades.bet nejau kuriant bolida nemate kad šudas gaunas,manau but geriau su pernykščiu atrode
fnatic
| 09/07 17:00
Jeigu Alonso greitis buvo vienodas su Williams komandos pilotų greičiu tai pasako, kad McLaren čia net labiau kentėjo negu pati Williams ;D
×

F-1.lt pulsas