L. Strollas perka „Aston Martin“ akcijas? (3)

L. Strollas perka „Aston Martin“ akcijas?
logo Sausio 19 d. 11:25, Getty

Racing Point“ komandos savininkas Lawrence‘as Strollas, kur lenktyniauja jo sūnus Lance‘as, yra visai netoli sandorio, kuriuo jis nupirktų „Aston Martin“ kompanijos dalį. Apie tai, kad jis domisi garsaus britų sportinių automobilio gamintojo vertybiniais popieriais, buvo rašyta prieš gerą mėnesį, o dabar sandoris jau yra finalinėje stadijoje.

Kaip praneša Bloomberg agentūra, buvo du potencialūs investuotojai, kurie dairėsi į „Aston Martin“ – „Zhejiang Geely“, valdanti tokias kompanijas kaip „Volvo“ bei „Lotus“ ir Lawrence‘as Strollas, bet dabar tapo aišku, kad Kinijos koncernas atsisakė savo pasiūlymo.

Tokiu būdu, kanadiečių milijardierius liko vieninteliu pretendentu. Neįvardyti šaltiniai, kuriais remiasi Bloomberg, mano, kad sandoris gali būti užbaigtas iki sausio pabaigos. Strollas vyresnysis yra pasirengęs investuoti apie 200 mln. svarų sterlingų, nors, ekspertiniais vertinimais, tam, kad būtų įgyvendintas serijinių automobilių modelių eilės atnaujinimas ir padidintos gamybos apimtys, „Aston Martin“ reikėtų dvigubai daugiau lėšų.

Strollas vyresnysis kol kas nekomentuoja šio pranešimo, kuris pasirodė spaudoje, bet neatmestina ir tai, kad ateityje, jeigu jis taps „Aston Martin“ akcininku, jis panorės pakeisti ir „Formulės-1“ komandos „Racing Point“ pavadinimą.

Taip pat yra neaišku, kaip toks sandoris atsilieptų „Aston Martin“ bei „Red Bull“ bendradarbiavimui, kadangi britų automobilių gamintojas yra ne tik „Red Bull“ pagrindiniu rėmėju F-1, bet ir kartu užsiima tokio projekto kaip superautomobilis „Valkyrie“ kūrimu.

Beje, kol kas jokių susitarimų nėra pasiekta, o diskusijos tarp Strollo ir „Aston Martin“ vadovų dėl įvairiausių priežasčių dar gali patekti į aklavietę.

Komentarai (3)


Lexxus
| Sausio 20 d. 10:54
Tai arba Lawrence‘as Stroll'as arba Lawrenceas Strollas...
Grengas
| Sausio 20 d. 09:37
Per ateinančius 15 metų supirks visų komandų pagrindinius rėmėjus, tada Lance galės važiuoti geriausioje komandoje kaip Nr.1 ir skinti vieną po kito čempiono titulus. Planas ambicingas, bet ką gali žinoti...
fnatic
| Sausio 19 d. 13:50
Tegul perka...
×

F-1.lt pulsas