L. Strollas: „Williams“ iš mašinos išspausdavau maksimumą (3)

L. Strollas: „Williams“ iš mašinos išspausdavau maksimumą
logo 2019 Lapkričio 15 d. 12:35, Racing Point

Pirmąjį sezoną „Racing Point“ sudėtyje Lance‘ui Strollui vargu ar galima laikyti sėkmingu – kvalifikacijose kanadietis savo partneriui Sergio Perezui nusileidžia rezultatu 16:3. Tačiau pats Lance‘as pabrėžia, kad rungtyniauti su stipriu varžovu yra naudinga, nors ir tiesiogiai nukopijuoti jo vairavimo stiliaus yra neįmanoma. L. Strollas tikisi, kad kitą sezoną jam pavyks pasitempti, kaip tai įvyko „Williams“ komandoje praėjusiais metais...

Lance‘as Strollas: „Jei tu turi stiprų varžovą, tai visuomet padeda. Trasoje viską tu turi padaryti pats, pilotuoti taip, kaip nori, reguliuoti bolidą taip, kaip tau patogiau, bet visuomet gerai, kai šalia yra etalonas, žmogus su patirtimi, toks kaip Sergio ir aš džiaugiuosi, kad jis yra greta manęs. Kad šalia yra lenktynininkas, kurio dėka aš galiu suprasti, kaip man tapti geresniu. Aš nepasakyčiau, kad būtent ekipos draugas padės man pasitempti kitą sezoną – greičiausiai bus svarbu tai, kad aš pats būsiu įgijęs daugiau patirties. Žinoma, aš nežinau, kaip viskas susiklostys – apie tai geriau paklauskite manęs po metų. Bet esu įsitikinęs, kad jei galėčiau dar kartą praleisti visus šių metų savaitgalius, tai aš viską padaryčiau kur kas geriau. Atskleisti visą „Formulės-1“ mašinos potencialą nėra lengva ir patirtis čia smarkiai padeda.

Taip būdavo ir „Williams“. Kaip aš ir laukiau, tarp pirmų ir antrų pasirodymų metų už šią komandą aš smarkiai pasitempiau. Tai nebuvo matoma pagal rezultatus todėl, kad antrame sezone mūsų mašina buvo labai prasta. Bet aš jausdavau, kad iš bolido išspausdavau maksimumą, suprasdavau jo stipriąsias ir silpnąsias vietas ir galėdavau visiškai realizuoti jo potencialą. Tikiu, kad taip bus ir „Racing Point“ komandoje“.


Komentarai (3)
IDDQD
| 11/15 14:43 Atsakyti
Ir visi zino kad tuos tris kartus aplenke nes SP gedimai buvo.
Black_Death
| 11/15 15:22 Atsakyti
IDDQD
11/15 14:43

Ir visi zino kad tuos tris kartus aplenke nes SP gedimai buvo.

Ša! Visi čia matėm, kaip Vincas sudaužė meksikoną, kaip obuolį :- DDD
Senelis
| 11/15 18:50 Atsakyti
Dar vienas barškutis galintis aplenkti Hamiltoną...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas