Labiausiai patyrę dabartinės „Formulės-1“ rikiuotės lenktynininkai

Labiausiai patyrę dabartinės „Formulės-1“ rikiuotės lenktynininkai
logo Vasario 12 d. 06:55, FIA

Artimiausiame „Formulės-1“ sezone, panašu, laukia ne vienas lenktynininkų etapų jubiliejus. 

„Formulės-1“ oficialus puslapis pateikė duomenis, kiek dabartinės rikiuotės lenktynininkai turi savo sąskaitoje lenktynių. 

Labiausiai patyręs, be abejo, yra Fernando Alonso, kuris artimiausiame sezone gali pasiekti 401 lenktynes. Šiuo metu jo sąskaitoje yra 377 etapai.

Lewisas Hamiltonas 2024 metais gali pasiekti simbolinį 350 lenktynių skaičių. Jis yra antras pagal patirtį. Realu, kad jo karjeroje bus pasiektas ir 400 skaičius.

Red Bull“ sistemai priklausantys Sergio Perezas su Danieliu Ricciardo taip pat yra tarp labiausiai patyrusių sportininkų dabartinėje rikiuotėje.

Įdomu tai, kad Nico Hulkenbergas yra daugiau patirties sukaupęs už Maxą Verstappeną. Olandas šioje statistikoje yra 7-as su 185 lenktynėm. Likimo ironija tai, kad Olandija, Zandvortas „Red Bull“ žvaigždei bus jubiliejinės 200-osios lenktynės artimiausiame sezone.

„Alpine“ lenktynininkai Estebanas Oconas, Pierre'as Gasly bei „Aston Martin“ atstovas Lance'as Strollas turi kiek daugiau lenktynių savo bagaže nei Charlesas Leclercas.

Kitą sezoną vyks 24 lenktynės. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821