Lance Strollo debiutas „Williams“ jo tėvui kainavo 80 mln. JAV dolerių (29)

Lance Strollo debiutas „Williams“ jo tėvui kainavo 80 mln. JAV dolerių
logo 2016 Lapkričio 04 d. 06:50, Williams
Ketvirtadienį „Williams“ oficialiai patvirtino kontraktą kitiems metams su jaunuoju pilotų Lance Strollu. Vokiečių „Auto Motor und Sport“ pavyko sužinoti kai kurias sandorio finansines detales...
Pagal leidinio informaciją, už kontraktą piloto tėvas Kanados milijardierius Lawrence Strollas „Williams“ komandai sumokėjo 35 mln. dolerių, bet tai – tik dalis išlaidų, nes pasiruošimas debiutuoti „Formulėje-1“ kainavo kur kas didesnę sumą.
Besiruošdamas naujam sezonui, Lance šiais metais dirbo bandymuose, kuriuose testavo 2014 m. „Williams“ bolidą. Testus aptarnavo 20 komandos mechanikų ir 5 „Mercedes“ inžinieriai, kurie atsakė už jėgos agregato darbą. „Mercedes“ specialiai tam sukūrė dvi jėgaines, o „Pirelli“ sukūrė trijų mišinių padangas – kietųjų, vidutinių ir minkštųjų, kurios skirtos senoms F-1 mašinoms.
Pasiruošimo metu Lance turėjo progos išmokti daugelį trasų, kuriose vyksta „Formulės-1“ lenktynėse. Leidinio duomenimis, bandymai vyko Silverstone, Hongaroringe, Spielberge, Monzoje, Barselonoje, Abu Dabyje, Ostine, Sočyje ir Šanchajuje. Ekipos technikos direktorius Patas Symondsas sakė apie nuveiktą milžinišką darbą: „Paskutiniu debiutantu , nuvažiavusiu tiek daug kilometrų per bandymus, buvo Jacquesas Villeneuve“.
Su finansine Strollo pagalba „Williams“ pastatė naują aukštų technologijos simuliatorių. Įvairiais vertinimais, bendros Lawrence Strollo išlaidos sūnaus paruošimui lenktyniauti F-1 kainavo nuo 70 iki 80 mln. dolerių.

Komentarai (29)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 11/06 17:52 Atsakyti
nu. kai turi, tai nėra.
ram1
| 11/05 15:33 Atsakyti
Ko jūs visi karksit.Kai pradės važiuoti,tai ir bus aišku,kas yra kas.O dabar tik tuščios kalbos.Pinigai kaipo tokie nėra visiškas blogis.
| 11/05 14:35 Atsakyti
Logos -> aš tada išeina ubagas. Nors man ir pavydu, kad aš negaliu sau net kartingų leisti, tačiau man patinka, kad tuos turtingus irgi kažkas apsuka. Gerai, kad jie sudegina tokias krūvas pinigų ir dar tuo didžiuojasi. :)
logos
| 11/05 12:59 Atsakyti
Nėj vieno F1 piloto nėra ubago, kurio tėvai daugiau ar mažiau neturi pinigų. Be pinigų apskritai būsi nulis, net galimybės pasidraskyt neturėsi, nebent savaitgaliais į kartodromą nulėktumo porai kartų. Teko vieną kartą kalbėtis kartodrome su tėvu, kuris atvežes savo 7-metį sūnų per tarpus tarp važiavimų išleisdavo treniruotis. Tai sakė, mažiausiai 80.000Lt reikia, kad bent lenktyniautum (kartingas, kelionės, kuras ir tt.) O jei nori ir pergales skint, tai dar daugiau reikia. Žodžiu čia ne ubagų sportas, visi kas papuola, tai tik su pinigais į betkokį autosportą.
bush
| 11/05 11:10 Atsakyti
paulius773>> 1 milijonas 2000-aisiais ir 2016-aisiais skiriasi kaip diena ir naktis. Visgi kažkokia infliacija egzistuoja (gali pasidomėti, kas tai yra) ir šiaip kainos sukilę visur, tad ir nenuostabu, kad tokie pinigai vaikšto.
Senelis
| 11/05 08:26 Atsakyti
dar kokių 10 mljn. reiks duoti Botui, kad stipriai nelenktų...
Kubietis
| 11/05 00:47 Atsakyti
Beje kas juokingiausia šiame skelbimų portale, kad išsakęs savo nuomonę gauni kortelę. Jau seniai tai sakiau, bet tie 10 klasių baigę rašinėlių meistrai, bent jau sugebėtų straipsnius rašyti be klaidų. Tokius asilus jau seniai būčiau išmetęs per langą su jų riebaluota klaviatūra. Net nekalbu apie copy paste.
Kubietis
| 11/05 00:41 Atsakyti
Ko reikia, kad straipsnis surinktų daugiausiai komentarų? 80 mln.
paulius773
| 11/04 23:40 Atsakyti
Anksčiau nevaikščiodavo tokios sumos, nuo 2000 metų prasidėjo beprotizmas, kosminės sumos ir panašiai
bush
| 11/04 21:57 Atsakyti
Tai kad F1 visada tokia buvo – pinigų karalystė. Tiesiog seniau nebuvo interneto ir kompiuterių, tai daug ko nesužinodavome.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas