„Lotus“ taikosi į penketuką (22)

„Lotus“ taikosi į penketuką
logo 2010 Kovo 31 d. 20:55, Bridgestone Motorsports
„Lotus“ komandos vadovas Tony Fernandesas išreiškė viltį, kad ekipa kitus metus pradės būdama tarp dešimties greičiausių ekipų, o po trijų sezonų bus įsiveržusi ir į geriausių penketuką.
„Po Bahreino aš supratau, kad per tris sezonus mes galime patekti tarp penkių geriausių komandų. Viliuosi, kad kitais metais tokiu metu būsime pirmame dešimtuke“, - pareiškė malaizietis.
„Manau, kad jiems yra sunkiau rasti dvi sekundes nei mums, nes mes dirbame dar tik penkis mėnesius. Mes sukūrėme bolidą, kuris buvo sunkesnis, su netinkamu aušinimu ir taip toliau. Taigi, manau, kad galime juos pasivyti“, - sakė verslininkas, valdantis „Air Asia“.
„Tempu lenktynėse ne tiek jau daug ir atsiliekame. Esu tikras, kad galima pričiupti „Sauber“, „Williams“, „Renault“ ir „Toro Rosso“. Nors apie tai ir kalbu, bus sunku. Tikiuosi. Per tuos trejus metus nutiks daug dalykų (tolimesnis kaštų mažinimas – red. past.), kas, manau, palengvins užduotį mums“, - pastebėjo jis.
Per pirmąsias dvejas „Formulės-1“ čempionato lenktynes „Lotus“ komanda pasirodė geriausiai tarp visų trijų pirmenybių naujokių. Heikki Kovalainenas pasiekė abiejų varžybų finišą, o Jarno Trulli buvo klasifikuotas pirmajame etape Bahreine.


Komentarai (22)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
gytisz
| 04/02 18:56 Atsakyti
Patiko komentarus paskaityti, tačiau labiausiai sutikčiau su Trolyte. Šiaip ar taip, Fernandeso paraiška buvo pakankamai kukli, kokia ir turi būti komandos naujokės. Patiko man jo pasisakymas, nešokantis "aukščiau bambos". Šiai dienai belieka palinkėti komandai ir toliau lenktyniauti "Formulėje 1".
Trolyte
| 04/01 20:49 Atsakyti
Blogas kareivis, kuris nenori tapti generolu
gintas_stulgis
| 04/01 15:06 Atsakyti
Toyota irgi taikė į čempionus (milijardinės sumos). Rezultatai žinomi (taikyti neužtenka, reikia dar ir pataikyti >> čia toks pokštas)
Ferrari>Schumis
| 04/01 14:59 Atsakyti
tegu visu pirma papuola i antra penktuka , o paskui tegu sneka apie penktuka :D
rokas 1
| 04/01 12:33 Atsakyti
Ko dar norit? Nu gerai stenkites sukonstruoti greita bolida kitiems metams bet ne mano bedos jeigu nefinisuosite neivienose sezono lenktynese del incidentu (nu nutrukusiu detaliu arba incidentu su varzovais) Del techniniu gedimu ar del kuro baigimosi:D Ir dar neaisku ju ratai gali buti su Momento klijais priklijuoti;D
weegiz
| 04/01 09:39 Atsakyti
MarlboroLT >> ne visai korektiskas palyginimas. Renault "sviezesnes" patirties turi pergalingu varikliu gamyboje (dominavimas su Bennetonu ir Williams savo laiku), o tas pats Renault yra buves Benneton, kuris per visa sita laika nebuvo pasitraukes is F-1 (iki patapimo grynai Renault komanda), tai irgi patirtis papildoma konstravimo, nuolat keiciantis reikalavimams. Lotus, nors ir su slovinga patirtim, bet teoriskai ir praktiskai 16 metu nedalyvavo F-1'name..
Linas_st
| 04/01 09:38 Atsakyti
tai kad jie ir dabar pirmame komandų dešimtuke . . .
vytox
| 04/01 00:00 Atsakyti
Vidocq >>> nebūtinai tie patys lenktynininkai bus Lotuse ir po trijų metų. O Brensonas jau galėtų pradėti stiuardesės sijonėlio ieškotis...:) Virthas jau pareiškė, kad šiemet Virgin lenktynininkai retai kada finišuos. O bolido perdarymo darbai bus finansuojami iš jo kišenės:)
Vidocq
| 03/31 23:42 Atsakyti
Turint du kraupiai greitus lenktyninikus? netikiu.
montoya001
| 03/31 22:45 Atsakyti
Tai mano manymu jie jau siemet yra pirmame 10-uke, nes uz Virgin ir juo labiau uz HRT atrodo geriau. O del 5-uko, tai laikas parodys, gal ir realu po 3 metu.
×

TOP naujienos