„Lotus“ taikosi į penketuką

„Lotus“ taikosi į penketuką
logo 2010 Kovo 31 d. 20:55, Bridgestone Motorsports
„Lotus“ komandos vadovas Tony Fernandesas išreiškė viltį, kad ekipa kitus metus pradės būdama tarp dešimties greičiausių ekipų, o po trijų sezonų bus įsiveržusi ir į geriausių penketuką.
„Po Bahreino aš supratau, kad per tris sezonus mes galime patekti tarp penkių geriausių komandų. Viliuosi, kad kitais metais tokiu metu būsime pirmame dešimtuke“, - pareiškė malaizietis.
„Manau, kad jiems yra sunkiau rasti dvi sekundes nei mums, nes mes dirbame dar tik penkis mėnesius. Mes sukūrėme bolidą, kuris buvo sunkesnis, su netinkamu aušinimu ir taip toliau. Taigi, manau, kad galime juos pasivyti“, - sakė verslininkas, valdantis „Air Asia“.
„Tempu lenktynėse ne tiek jau daug ir atsiliekame. Esu tikras, kad galima pričiupti „Sauber“, „Williams“, „Renault“ ir „Toro Rosso“. Nors apie tai ir kalbu, bus sunku. Tikiuosi. Per tuos trejus metus nutiks daug dalykų (tolimesnis kaštų mažinimas – red. past.), kas, manau, palengvins užduotį mums“, - pastebėjo jis.
Per pirmąsias dvejas „Formulės-1“ čempionato lenktynes „Lotus“ komanda pasirodė geriausiai tarp visų trijų pirmenybių naujokių. Heikki Kovalainenas pasiekė abiejų varžybų finišą, o Jarno Trulli buvo klasifikuotas pirmajame etape Bahreine.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778